Bankanın güncel promosyon ödemeleri yenilendi. Nisan ayında Garanti Bankası'na gelenler 7500 TL'lik promosyonla dönüyor. En düşük emekli maaşı ile birleştirildiğinde ise 15 bin TL'yi tek seferde almış oluyorsunuz. İşte nakit promosyon ödemelerinde merak edilen detaylar...

Promosyon ödemeleri konusunda bankaların önemli fırsatlar sunduğu zaten bilinen bir gerçek. Ancak zaman ilerledikçe bazı bankalar yeni kampanyalar düzenliyor. Promosyon miktarları da bu sayede artıyor. Eğer sizler de isterseniz bu kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Güncel olarak promosyonla ilgili bizleri nelerin beklediğinden söz edelim. Maaş ve ikramiye ödemenizin yanına bir de promosyon almak isteyenler için detaylar...

Promosyon Ödemelerinde Son Surum!

Garanti BBVA, yüksek promosyon ödemesi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Şartları karşılamanız durumunda ödemeniz hesabınıza tanımlanacaktır. Aşağıda maaşınıza karşılık ne kadar promosyon ödeneceği ile ilgili liste yer alıyor:

3.500 TL Altında Maaş Alanlara: 4.500 TL

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!

3.500 TL – 7.500 TL Arasında Maaş Alanlara: 5.250 TL
7.500 TL – 10.000 TL Arasında Maaş Alanlara: 6.750 TL
10.000 TL ve Üzerinde Maaş Alanlara: 7.500 TL nakit promosyon ödemesi.

EYT'liler de Alacak!

Nakit promosyon ödemeleri yalnızca SGK üzerinden düzenleme olmadan emekli olanlar için değil, aynı zamanda EYT düzenlemesi ile emeklilik hakkı elde edenler için de geçerlidir. Bu doğrultuda sizler de promosyon ödemesi alabilirsiniz. 3 yıl boyunca maaş hesabınız Garanti Bankası'na kayıtlı olması gerekmektedir.