QNB Finansbank'tan gelen haberle birlikte emekli promosyonu ödemeleri artırıldı. Zamlanan promosyon ödemelerinde emekliye kaç TL verilecek? QNB Finansbank emekli promosyon tutarları ve nasıl başvuru yapılacağı hakkında bilgileri aktardık.

Emekli promosyonu alabilmek adına bankaları araştıran vatandaşlar, kendilerine en uygun teklifi yapan bankayı seçmek istiyor. Bu nedenle araştırmalarını sürdürüyorlar. Peki hangi banka üzerinden ödeme yapmak daha mantıklı? Bu noktada merak edilenleri sizlerle paylaşıyoruz. QNB Finansbank'ın emekli promosyon kampanyasını güncellemesi ve promosyon tutarını artırması dikkat çekti. 

Akaryakıtta DEV zam tehlikesi! Arkası kesilmeyen zam curcunası başladı! Akaryakıtta DEV zam tehlikesi! Arkası kesilmeyen zam curcunası başladı!

Emekli Promosyonu Arttı
 

QNB Finansbank, emekli promosyon ödemelerini artırdı. Bankalardan gelen haber doğrultusunda, Finansbank'ın emekliye tanıdığı fırsatlar ilgi ile karşılanıyor. Emekli maaş tutarlarına göre ödeme yapılacağı bilgisini de iletelim. Bu doğrultuda aşağıdaki tutar gruplarını incelemeniz kaç TL ödeme alacağınızı belirlemeniz iyi olacaktır.

Emekli Maaşına Göre Promosyon Tutarları

3500 TL altında emekli maaşı alıyorsanız 3000 TL emekli promosyon ödenecek. 3500 - 7500 TL arasında maaş alıyorsanız 3500 TL ödenecek. 7500 - 10.000 TL arasında emekli maaşı alıyorsanız da 4500 TL ödeme yapılacak. Son olarak 10 bin TL ve üstünde emekli maaşı alanlara 5000 TL verileceği belirtildi.

Emekli Promosyonu Nasıl Alınır?

Emekli promosyonu alabilmek için öncelikli olarak QNB Finansbank ile görüşme sağlamalısınız. Başvurunuz kısa süre içerisinde değerlendirilip kabul edildikten sonra promosyon ödemenizi alabilirsiniz. Üstelik promosyon ödemeleri kısa süre içerisinde emeklinin banka hesabına aktarılıyor.

qnbfinan