PTT 0.49 Faiz Oranları İle Kredi Başlattı, Emekli, Çalışan Herkes Alacak

PTT 0.49 Faiz Oranları İle Kredi Başlattı, Emekli, Çalışan Herkes Alacak. PTT üzerinden yapılan bu kampanya son dakika haberi olarak duyuruldu.

Ekonomi 12.11.2021 - 10:46 12.11.2021 - 10:46 Vural Pars

PTT yeni yapmış olduğu kredi kampanyasında daha önce kendi Bankasından Kredi kullanmış olan kişilere ve düzenli ödemiş olan kişilere 0.49 faiz oranları ile ihtiyaç kredisi vereceğini duyurdu. Banka 0.49 faiz oranları ile sadece 5000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullandıracak. PTT ile anlaşmalı olan aktif bank ve ING bank üzerinden verilecek olan bu Kredi kampanyasına katılmak isteyen kişilerden bazı kredi şartları isteniyor. Bankalar Kendi resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu duyuru ile birlikte 5000 TL'ye kadar 049 faiz oranları ile PTT üzerinden kredi kullanmak isteyen kişilerin banka kredi notu en az 1500 ve üzerinde olması gerekiyor. 

Kredi notu uygun olan sigortalı olarak bir iş yerinde çalışan emekli olan ve devlet memuru olan kişiler bireysel ihtiyaç kredisi başvurusu olarak PTT üzerinden aktif bank kredisi kullanabilir. İsterseniz PTT bank şubelerinden başvuru yapabilir isterseniz de SMS atarak PTT şubelerine gitmeden Kredi kullanabilirsiniz. 

Sms ile PTT üzerinden kredi başvurusu yapmak isteyen müşteriler cep telefonları üzerinden ücretli bir mesaj atacak ve bu mesaj sayesinde kredi onayı alıp almadıklarını öğrenebilecekler. PTT'nin sunmuş olduğu kredi kampanyası olan 0.49 faizli ihtiyaç kredisi özellikle emekli olan kişilere emekli maaşları hesapları üzerinden verilerek anında sonuç verilecektir. 

PTT sms kredi başvurusu nasıl yapılır? 

PTT üzerinden cep telefonumuz aracılığı ile sms kredi başvurusu yapmak istiyorsanız 3050 numarasına PTT yazın boşluk bırakıp ve TC kimlik numaranızı yazarak gönderin. 3050 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında banka sizlere 5 dakika içerisinde Kredi sonucunu mesaj atmış olduğunuz cep telefonuna gönderecektir. 

SMS ile kredi başvurusu yaptığınız zaman onay alırsanız isterseniz onaylı mesaj ile en yakın PTT şubesine gidebilirsiniz. PTT şubesine gidecek olan kişiler sadece kimlikleri ile birlikte mesaj da onaylanan tutar kadar kredi kullanabilir. Eğer sms ile başvuru yapmadıysanız PTT şubelerine giderek düşük faizli PTT kredisi kullanabilirsiniz. 

ptt-80-bin-lira-emekli-kredisi

Son dakika: PTT üzerinden yapılan 0.49 faiz oranlı kredi kampanyası şu an için durdurulmuştur. Kampanya devam ettiği zaman tekrardan haber olarak sizlere yayınlayacağız. PTT üzerinden şu an için kendi faiz oranları ile kredi kullanabilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@