PTT 10 bin TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başvuru Rekoru Kırdı, Devam Ediyor

PTT 10 bin TL ihtiyaç kredisi kampanyasına başvuru yapacak olan kişiler oldukça fazla olması, kampanyanın haziran ayı sonuna kadar devam etmesini sağladı.

Gündem 12.06.2021 - 23:28 12.06.2021 - 23:30 Berkay Keskin

Kredi başvurusu yapacak olan kişiler, PTT üzerinden 10 bin TL'ye kadar kredi onayı alabileceklerdir. Alınan bu krediler bankaların belirli şartlarına uygun olması durumunda, Aktifbank aracılığı ile verilecektir. PTT üzerinden 10 bin TL ihtiyaç kredisi kampanyası yapmak istiyorsanız, belirli şartlara uygun müşteriler kredi başvurusunu PTT şubelerine gitmeden de yapacaklar. 

PTT Kredi Başvurusu Nedir?

Aktifbank anlaşmalı olarak verilen bu krediler PTT kurumları tarafından desteklenmektedir. Sizlere en yakın PTT şubelerine giderek, bankasız kredi başvurusu yapabilirsiniz. PTT anlaşmalı olduğu bankalar ile kredi başvurusu alacak ve kredi sonucunu belirleyecektir. PTT Üzerinden kredi başvurusu yaptığımız zaman, banka değerlendirme yapacak ve onay verirse kredi PTT üzerinden alınabilecek. 
PTT üzerinden alınacak bir diğer kredi yöntemi ise SMS ile kredi başvuru yöntemidir. Aktifbank 10 bin TL'ye kadar SMS atan müşterilerine kredi onayı verecektir. Kredi onayı geldiğinde ev veya iş adresinizde de kredi kullanabileceksiniz. Dilerseniz şimdi sizlere Aktifbank 10 bin TL kredi başvurusu hakkında bilgiler verelim. SMS ile başvuru nasıl yapılır?

PTT SMS ile Kredi Başvurusu

PTT Üzerinden kredi alacak olan kişiler, SMS atarak hemen onay mesajını görebilirler. SMS ile kredi başvurusu için Kredi yazın boşluk bırakın ve TC KİMLİK numaranızı yazarak 3050 numarasına mesaj olarak gönderin. Kredi sonucu uygun olan kişiler, bu kredileri anında alacaklardır. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler, TC kimlik numarası üzerinden yapacakları bu başvuru sonrasında banka değerlendirmesi uygun olursa kredi kullanımını adreslerinde yapacaktır. 

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar için yapılan bu kredi kampanyasında, anında onay verilecek ve kredilerde hızlı bir şekilde sonuca ulaştırılacak. Dilerseniz onaylı olan kredinizi de PTT şubesinden kullanabilirsiniz. 

PTT ayrıca Aktifbank'ın resmi internet sitesi olan kişilere de onay veriyor. Kredilerde banka hızlı ve anında sonuç verdiği gibi, başvuru sayfasında ne kadar faiz oranı ile kredi alacağınızı da göreceksiniz. PTT aktifbank nkolay kredi başvurusu için nkolaykredi.com.tr adresine gidebilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@