PTT 10.000 TL Kredi Vereceği Duyurdu, Müşterilere Umut Oldu! İşte Banka Gelir Belgesiz Kampanya Detayları

PTT 10.000 TL kredi vereceğini duyurdu. Detayları resmi internet sitesinde yayınladı. Hemen başvuru yapılacak ve hemen onay alınacak. İşte son dakika kredi haberi ve başvuru aşamaları haberimizde...

Ekonomi 28.06.2021 - 00:36 28.06.2021 - 00:37 Vural Pars

PTT üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler için yeni bir şans. Banka yaptığı duyuru ile birlikte PTT üzerinden 10 bin TL'ye kadar kredi onayı verecek. PTT ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız, banka şartlarına uygun olmanız ve anında kredi sonucunu öğrenmeniz için banka AKtifbank kredisi sizlere sunacak. PTT anlaşmalı olan Aktifbank, N-Kolay kredi kampanyası ile birlikte, hemen kredi işlemlerini müşterilerine sunacaktır. İhtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız, Aktifbank üzerinden en az 10 bin TL en fazla da 40 bin TL kredi alabilirsiniz. 

PTT Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

PTT üzerinden gelir belgesiz kredi 10.000 TL'ye kadar veriliyor. Başvuru yapacak olan kişiler, belirli kredi şartlarına göre hemen sonuç alabiliyorlar. İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenler için yapılan bu kampanyada aktifbank öncülüğünde kredi notu düşük olsa bile onay veriliyor. PTT üzerinden de alınacak Aktifbank kredisi için başvurular banka şubelerine gitmeden de yapılıyor. Sizlerde 18 yaşından büyük, banka icralık durumunuz yoksa hemen başvurunuzu bırakabilirsiniz.

PTT SMS Kredi 

PTT SMS kredi başvurusu yapmak için bankanın şartlarına uygun müşteri olmanız gerekiyor. Banka genellikle bu şekilde başvuru yapacak olan müşterilere belirli kredi politikalarını hatırlatıyor. Kredi notunu dert etme politikasıyla onaylanan bu krediler, yine de banka siciline bakarak onay verilmektedir. Kredi notu düşük olan kişilerin banka sicili temiz olması yeterli olacaktır. 

SMS kredi başvurusu yapmak için şartlara uygunsanız Kredi yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak hemen 10.000 TL kredi onayı alın. Kredi onayı aldıktan hemen sonra sizlere kredi sonucu gelecek ve bu krediyi PTT şubelerinden isterseniz de anında ev adresinizde, iş adresinizde kullanabileceksiniz. Banka görevlisi adresinize gelerek sizi banka müşterisi yapacak ve daha sonra kredinizi kullandıracaktır. 

PTT İnternetten Onay Verecek

PTT üzerinden kredi başvurusu yapmak isteyenlere ayrıca PTT internet sitesi üzerinden de onay verecek. Kredilerde banka müşterilerine hemen sonuç vermesi için bir internet sitesi hazırladı. N-Kolay kredi kampanyası adıyla verilecek olan bu kredilerde banka PTT üzerinden işlem yapabilecektir. N-Kolay kredi kampanyasına girecek olan kişiler, nkolaykredi.com.tr adresi üzerinden kredi başvurusu yapabileceklerdir.

ptt-bank

PTT internet sitesi üzerinden kredi başvuru formunu doldurup onay alan kişiler bu kredileri hemen aynı SMS kredide olduğu gibi hesaplarına atabileceklerdir. 10.000 TL kredi kullandığınızda banka 36 ay vade yapacak ve kredi ödemesinde ilk taksit 90 gün ertelemeli olacaktır. Passolig kartı olan veya Aktifbank müşterisi olan kişilerde, banka şubelerine gitmeden mobil uygulama üzerinden kredi kullanabileceklerdir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@