PTT 5 Sene İçinde Kredi Kullanan Kişilere 40000 TL Verecek, İlk Taksiti Banka Ödeyecek, 36 Ay Vadeli Olacak!

PTT 5 Sene İçinde Kredi Kullanan Kişilere 40000 TL Verecek, İlk Taksiti Banka Ödeyecek, 36 Ay Vadeli Olacak! PTT üzerinden yeni kredi kampanya duyurusu yapıldı. İşte kredi haberinin detayları...

Ekonomi 26.06.2021 - 14:46 26.06.2021 - 14:48 Vural Pars

PTT üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler, belirli şartlara uygun olarak yeni kredi kampanyasına katılabilecekler. Daha önce PTT üzerinden kredi kullanan kişiler, PTT ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak hemen onay alabileceklerdir. PTT üzerinden emekli veya normal çalışan müşterilerin almış oldukları kredilerde düzenli ödemeler yapılmışsa, banka hemen kredi onayını sunacaktır. 40 bin TL'ye kadar yapılan bu kampanya, 36 ay vadeye kadar Aktifbank üzerinden verilmektedir. 

PTT ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız, ilk kredi taksitlerini de 3 ay ertelemeli yapabilirsiniz. Banka kendi emekli müşterilerine ise, kredi notu yüksek olması durumda ilk taksit ödemesini yapmadan kredi verecektir. PTT üzerinden ihtiyaç kredisi alacak kişiler, banka şartlarına uygun olursa, kredi başvurusunu PTT'ye gitmeden de alacak.

40 bin TL onay veriliyor!

PTT İhtiyaç kredisi onayı almak isteyenler, belirli şartlara uygun olarak kredilerini hemen kullanabilirler. Bunun için Aktifbank'ın yaptığı yeni kredi kampanyasına başvuru yapmaları gerekiyor. Kredi alacak kişiler, SMS atarak onay alabilir. SMS ile kredi başvurusu için Kredi yazın boşluk bırakın ve TC Kimlik numaranızı da yazarak 3050 numarasına mesaj atın. PTT'den kredi almak için ise PTT TC KİMLİK yazarak 3050 numarasına göndermeniz gerekiyor. Onaylanan kredi hemen hesabınıza yatacak ve bu onaylı kredi sizlere istediğiniz zaman kullandırılacaktır. 

PTT Aktifbank kredisi, ev adresinizde iş adresinizde de kullanacağınız bir kredi olmaktadır. Nkolay kredi kampanyası olarak verilen bu kredilerde başvuru onayı alan kişiler, bankanın personelini evlerine veya iş yerlerine çağırarak kredilerini kullanabilirler. 

PTT Emekliye Kredi

PTT üzerinden daha önceden emekli kredisi kullanan kişilere daha uygun faizlerle 40 bin TL'ye kadar şartsız, kefilsiz kredi verecek. PTT üzerinden verilen emekli kredisi, belirli şartlar dahilinde emekli olan kişilere kullandırılmaktadır. Emekliler maaşlarını PTT üzerinden alıyorsa, banka hemen PTT şubelerinden onay verecektir. 

ptt-1-1

PTT Aktifbank haricinde Denizbank ve ING Bank üzerinden de emekli kredisi veriyor. Siz hangi bankanın kredisini kullanmak istiyorsanız, banka personeline başvuru yapacağınız banka ismini söylemeniz gerekmektedir. PTT gişe personeli üzerinden ayrıca PTT üzerinden kredi veren diğer bankaları da görebilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@