Ptt üzerinden yapılan yeni açıklama ile birlikte TC kimlik ile 80000 TL'ye kadar ödeme yapılacağı haberi verildi.

Ptt üzerinden yapılan yeni açıklama ile birlikte TC kimlik ile 80000 TL'ye kadar ödeme yapılacağı haberi verildi. Tc Kimlik numaranız üzerinden sizlerde başvurularınızı gerçekleştirerek, 80000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi, kullanabileceğiniz bir kampanya hazırlandı. 

TC Kimlik numaranız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, onay alabileceğiniz bu kampanyalara katılacak olan tüm vatandaşların 24 ay vadeli, PTT, ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak kendi ihtiyaçları için kredi kullanabilecekler. Ptt, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan kişilerin bireysel müşteri olmaları veya emekli olmaları durumunda ödemeleri alabilecekleri açıklandı. 

PTT KREDİ KAMPANYASI

Ptt kredi kampanyasına katılmak istiyorsanız başvurunuzu banka şubeleri veya PTT şubeleri üzerinden yapabileceğiniz gibi aynı zamanda cep telefonunuz üzerinden SMS atarak da 80000 TL ödeme alıp almadığınızı öğrenebilirsiniz. 

A101'de Apple, Samsung, Oppo ve Poco Satılıyor! Bu Fiyata iPhone 14 Plus Bulmak Zor! A101'de Apple, Samsung, Oppo ve Poco Satılıyor! Bu Fiyata iPhone 14 Plus Bulmak Zor!

24 ay vadeli 80000 TL kredi başvurusunu, cep telefonunuz üzerinden SMS atarak yapmak istiyorsanız, PTT yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 30 50 numarasına gönderin. 30 50 numarasına gönderilen mesaj sonrasında onaylanan tutarın nekadar olduğu hakkında bilgi mesaj olarak sizlere gönderilecektir. 

Ptt üzerinden SMS ile kredi başvurusu yaparak onay alan tüm vatandaşlar, kredi ödemelerini en yakın PTT şubelerine giderek, SMS ile ne kadar kredi onay aldılarsa bu limitleri gelir belgesiz olarak kullanabiliyor. Emekli olan vatandaşlar, bu kredileri alabilmeleri için SMS ile onay almaları durumunda banka şubelerine giderek veya PTT şubelerine giderek emekli maaşını PTT'ye taşımaları durumunda kredi ödemesi alabilmektedir.