PTT Acil İhtiyacınıza Çözüm Olarak Muslukları Sonuna Kadar Açtı! 40.000 TL Tek Kalemde Verilecek.

Bankalar üzerinden ihtiyaç kredisi kullanarak işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için hızlı bir şekilde kredi imkanından faydalanmak isteyen kişileri artık PTT de yardım alıyor. 

SGK, SSK, Bağ-Kur, EYT emeklisine tek sefere mahsus ödeme! Garanti BBVA PROMOSYONDA ÇILDIRDI SGK, SSK, Bağ-Kur, EYT emeklisine tek sefere mahsus ödeme! Garanti BBVA PROMOSYONDA ÇILDIRDI

Ptt yapmış olduğu, ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte vatandaşları hızlı bir şekilde kredi imkanı sağlarken, başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere 5 dakika içerisinde sonuç vererek, Aktif Bank üzerinden kredi imkanı sağlayacak. 

Ptt ve Aktif Bank arasında yapılan anlaşma ile birlikte bireysel ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların şartlara uygun olmaları durumunda 36 ay vadeye kadar işlemlerini gerçekleştirerek, bu banka üzerinden kredi olabileceğini söylemek istiyoruz. 

Ptt üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar cep telefonları üzerinden mesaj atarak da ihtiyaç kredisi'ne başvurusunda bulunabiliyor. 

Ptt, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız, PTT, yazın boşluk bırakın ve TC Kimlik Numaranız: 30 50 numarasına göndererek, bu banka üzerinden yapılan İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılabilirsiniz. 

Cep telefonunuz üzerinde atmış olduğunuz mesaj sonrasında PTT, sizin kredi değerlendirmenizi Aktif Bank üzerinden yapacak ve ne kadar kredi onayı aldığınız hakkında bilgileri sizlere 10 dakika içerisinde mesaj yapmış olduğunuz cep telefonuna gönderecektir. 

Ptt, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlara uygun faiz oranlarından yararlanmaları durumunda hızlı bir şekilde kredi imkanından faydalanmalarına olanak sağlayacaktır. 

Ptt, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişilere 3 ay ertelemeli olarak kredi kampanyalarına katılarak, 40000 TL'ye kadar onay alabilir ve almış oldukları bu onay ile birlikte aynı gün içinde parayı kendi hesabına yatırabilir. Emekli olan kişiler ile birlikte sigortalı olarak çalışan bireysel müşterilerin başvuruları alınmaktadır.