PTT bank 75.000 TL'ye kadar kredi veriyor! Sıfır faiz, 36 ay vadeli PTT kredi başvurularına talep patlaması yaşandı!

PTT bank 75.000 TL’ye kadar kredi veriyor! Sıfır faiz, 36 ay vadeli PTT kredi başvurularına talep patlaması yaşandı! Başvuru koşulları ve geri ödeme detayları haberimizde…

Ekonomi 15.08.2021 - 10:41 15.08.2021 - 10:41 Volkan Arık

Acil nakit ihtiyacı özellikle koronavirüs salgını ile mücadele sürecinde vatandaşlar için giderek artarken PTT bank yaptığı 0 faiz ve 36 ay vadeli kredi kampanyası ile vatandaşların cebini rahatlatacak. Gerekli başvuru şartlarını taşıyan vatandaşlar PTT bank üzerinden 75 bin TL'ye kadar faizsiz kredi çekme imkânına sahip oluyor. Peki PTT kredi başvuru şartları neler? PTT kredi geri ödeme koşulları ve detaylar haberimizde sizleri bekliyor.

PTT bank 75.000 TL’ye kadar kredi veriyor! Sıfır faiz, 36 ay vadeli PTT kredi başvurularına talep patlaması yaşandı! Ekonomik sıkıntı içinde boğuşan vatandaşlar bankalar tarafından verilen düşük faizli ve sıfır faizli kredi kampanyalarını yakından takip ediyor. Özellikle salgını döneminde vatandaşların acil nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına birçok farklı kampanya sunan PTT'de yeni bir kredi kampanyasını daha duyurdu. Acil nakit ihtiyacı olanlar PTT banka üzerinden sıfır faizli kredi kampanyasından faydalanabiliyor. Üstelik de geri ödeme koşulları son derece uygun ve 36 ay vade seçenekleriyle 75 bin TL kredi sağlanıyor. PTT Bank kredi başvuru koşulları ve faiz oranları haberimizde…

ptt-bank-75000-tlye-kadar-kredi-veriyor-sifir-faiz-36-ay-vadeli-ptt-kredi-basvurularina-talep-1

PTT BANK SIFIR FAİZLİ KREDİ ÖZELLİKLERİ

PTT Bank sıfır faizli kredi 80 yaşa kadar olan vatandaşlara sağlanabiliyor 75 bin TL'ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz bu Kredi de faiz oranı yok. Yani PTT sıfır faizli kredi kampanyası yapıyor. Kredi kampanyasına başvuru yapan vatandaşlar hemen acil nakit onayı alırken PTT gişelerinden 75 bin TL'ye kadar olan tutarı tahsil etme imkanı buluyor. PTT kredi vade seçenekleri ise 36 aya kadar uzuyor.

ptt-bank-75000-tlye-kadar-kredi-veriyor-sifir-faiz-36-ay-vadeli-ptt-kredi-basvurularina-talep-2

PTT KREDİ BAŞVURU KOŞULLARI

PTT sıfır faizli kredi kampanyasına başvuru yapmak için birtakım koşulları da yerine getirmek gerekiyor. Öncelikle TC vatandaşı olmak ve 18 yaşından büyük olmak şart. 80 yaşına kadar olan vatandaşlar bu Kredi kampanyasından faydalanabilirken 80 yaş ve üstüne Maalesef ki kredisi alamıyor. Ayrıca PTT kredi başvurusu yapanların kredi notunun yüksek olması ve kredi sicilinin bozuk olmaması şartı aranıyor. Bankalar herhangi bir borcu bulunan ya da daha önce kara listeye girmiş olanlar PTT kredi kampanyasından faydalanamıyor.

ptt-bank-75000-tlye-kadar-kredi-veriyor-sifir-faiz-36-ay-vadeli-ptt-kredi-basvurularina-talep-3

PTT KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

PTT sıfır faiz ve düşük faizli kredi kampanyalarından faydalanmak isteyenlerin başvuru yapmaları gerekiyor. PTT Bank online başvuru kabul etmiyor O nedenle başvuru yapacak olanların banka şubelerine gitmeleri şart. Size en yakın olan PTT şubesine kimliğinizle giderek kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi siciliniz bozuk değilse ve kredi notunuz yüksekse PTT bank tarafından sağlanan sıfır faizli kredi kampanyasından anında faydalanabilirsiniz. Kredi başvurusu onaylanan vatandaşlar verdikleri IBAN numarası üzerinden ya da doğrudan PTT gişeleri üzerinden kredi çekebiliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@