PTT Bankayla Anlaştı ve İhtiyacı Olanlara Nakit Vereceğini Duyurdu! 40.000 TL’ye Kadar Koşulsuz Verilecek

PTT Bankayla Anlaştı ve İhtiyacı Olanlara Nakit Vereceğini Duyurdu! 40.000 TL’ye Kadar Koşulsuz Verilecek. Sizlerde bu şekilde para için başvuru yapabilirsiniz. İşte detaylar...

Ekonomi 08.07.2021 - 20:41 08.07.2021 - 20:42 Vural Pars

Son Dakika: PTT ve Aktifbank anlaştı. Kredi verilecek. İhtiyacı olan kişilere, bu krediler hemen ödenecek. PTT ve Aktifbank üzerinden verilecek bu kredilerin şartları da diğer bankalara göre düşük. Bankalardan kredi başvurusu yaptığınız zaman, belirli şartlara göre onay vermektedir. Kredi başvurusu onay almayan müşterilerin birçoğu kredi notu yüzünden kredi alamazlar. Eğer kredi notunuz düşükse ve bankalarda bir sicilinizde sıkıntı yoksa Aktifbank üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Banka özellikle kredi skoru yüzünden kredi alamayan müşterilere imkan vermektedir. Bankanın sloganı olan kredi notunu dert etme ile birlikte başladıkları bu kampanya 40.000 TL’ye kadar verilmektedir. Sizlerde eğer bu bankadan kredi başvurusu yapmak istiyorsanız internet sitesi üzerinden kredi başvuru formunu doldurarak veya SMS atarak anında kredi kullanabilirsiniz.

Aktifbank 40.000 TL Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Banka dijital banka olarak müşterilerine kredi imkanı vermektedir. N-kolay kredi başvurusu yaptığınızda ihtiyaç kredisi olarak 40.000 TL’ye kadar kredi değerlendirmesi yapılmaktadır. Banka kredi başvurusunu yaptıktan hemen sonra hızlı bir şekilde değerlendirme olacak ve bu değerlendirme sonucunda banka anında müşterilerine kredi imkanı sunacaktır. Banka faiz oranları diğer bankalara nazaran daha yüksek olarak verilmektedir.

Kredi başvurusu için 2 yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerden birincisi bankanın SMS kredi sistemdir. Telefonunuzun mesaj kısmına gelerek Kredi yazın ve boşluk bıraktıktan sonra TC KİMLİK numaranızı girin. Gönderici kısmına 3050 yazarak mesajı gönderin. Hemen sizlerin kredi başvurusu hakkında bilgi mesaj attığınız cep telefonuna gelecektir. Eğer kredi onayı alırsanız banka sizi arayacak ve krediyi nasıl kullandıracağını anlatacaktır.

Mesaj atarak kredi başvurusu yapmak istemiyorsanız www.nkolaykredi.com.tr adresine giderek hemen karşınıza çıkan başvuru formunu doldurup kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. TC Kimlik numaranızı, Cep telefonu numaranızı ve mail adresinizi yazdıktan sonra başvuru yaptığınızda hemen sonucu bankanın internet sayfasında göreceksiniz. Kredi başvurusu yaptığınızda banka sizin cep telefonunuza bir doğrulama kodu gönderecektir. Bu doğrulama kodunu girdikten sonra kredi sonucunu öğrenebilirsiniz.

banka-borcu

Aktifbank PTT’den Kredi Veriyor mu?

Aktifbank PTT üzerinden sadece emekli olan kişilere kredi imkanı vermektedir. Emekli maaşınızı PTT üzerinden alıyorsanız banka size kredi notunuz düşük olsa bile 60.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli kredi verecektir. Eğer emekli maaşınız PTT’de değilse buraya taşıma yaparak ilk maaşı aldığınızda emekli kredisini kullanabilirsiniz. PTT üzerinden maaş almayan müşteriler yukarıda verdiğimiz kredi başvuru yöntemleri ile ihtiyaçları kadar kredi kullanabilirsiniz. Aktifbank ihtiyaç kredisi ayrıca passolig kartı olan müşterilere online olarak verilmektedir. Passolig kartınızın kurulu olduğu uygulamaya girerek kredi başvurusu yapabilir ve onaylanan kredinizi bankaya gitmeden, imza atmadan hesabınıza atabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@