PTT Bayramdan Sonra 15.000 TL Dağıtacak, Banka ile Anlaşması Duyuruldu, Son Dakika Gelişmesi!!

PTT Bayramdan Sonra 15.000 TL Dağıtacak, Banka ile Anlaşması Duyuruldu, Son Dakika Gelişmesi!! Bankalardan aldığınız krediler gibi ayrıca artık PTT üzerinden de işlem yapılacak...

Ekonomi 22.07.2021 - 22:45 22.07.2021 - 22:45 Vural Pars

Kredi kullanmak isteyenlere iyi haber var. PTT ve Aktifbank birleşti, 15.000 TL kredi verecek. Aktif Bank 15.000 TL ye kadar hızlı kredi başvurusu yaptırıyor. Bu krediyi özellikle kredi notu düşük olan kişiler kullanabiliyor. Sizlerde bankalardan kredi notunuz düşük olduğu için onay alamıyorsanız, 15 bin TL'ye kadar hızlı kredi başvurusunu yapabilir ve bu krediyi anında kullanabilirsiniz.

PTT Aktif Bank üzerinden 36 ay vadeye kadar verilecek olan bu krediler de ilk taksit ödemeniz de 3 ay erteleme yapma imkanı da vardır. Aktif Bank 15.000 TL kredi başvurusu için birden fazla yöntem bulunmaktadır. Bankalarda icralık ve avukatlık bir durumunuz yoksa, ayrıca diğer bankalara çok başvurunuz yoksa, bu banka tarafından onay alabilmektesiniz. Şimdi sizlere 15.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır? Bunun hakkında bilgiler verelim.

Aktif Bank 15.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

Aktifbank n kolay kredi adında bir kampanya başlatmıştır. Bu kampanyaya katılan kişiler dijital olarak bu kredileri kullanırlar. Şubelere gitmeden kullanacağınız 15.000 TL ihtiyaç kredilerinde ilk olarak uzaktan başvuru yapmanız gerekiyor. Uzaktan başvuru için internet sitesine girebilirsiniz. İnternet sitesine girdiğinizde başvuru formunu doldurarak hemen kredi başvurunuz yapabiliyorsunuz. Aktifbank n kolay internet kredisi diye geçen bu krediler de onay alan müşterileri Genel Müdürlüğü arar ve nerede krediyi kullanmak istediklerini sorar. İş veya ev adresinizde Aktif Bank kredisini gelen personel ile birlikte kullanacaksınız. Eğer bu bankada Passolig hesabınız varsa Passolig kartınız üzerinden de online olarak bankaya gitmeden kredinizi kullanabilirsiniz.

ptt-bayramdan-sonra-15000-tl-dagitacak-banka-ile-anlasmasi-duyuruldu-son-dakika-gelismesi

Aktif Bank üzerinden Ayrıca 30 50 numarasına Kredi yazıp boşluk bırakın ve kimlik numaranızı yazarak gönderim yapın. Bu şekilde de kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Sms ile yaptığınız kredi başvurusunda yaklaşık 10 dakika olmadan hemen kredi başvurusu sonucu cevabı cep telefonunuza gelecektir. Kredi onayı aldığınızda onaylı limit gözükür. 15 bin TL'ye kadar onay alırsanız 36 ay vadeye kadar 3 ay ertelemeli kredi kullanırsınız. Kişilerin kredi notuna göre faiz oranı uygulayan bu banka, diğer bankalara göre daha yüksek faizlerle kredi imkanı sağlamaktadır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@