PTT borç kapatma kredisi verecek! Tüm zamanların en düşük faiz oranı ile geliyor! 100.000 TL’ye kadar alabilirsiniz

PTT borç kapatma kredisi verecek! Tüm zamanların en düşük faiz oranı ile geliyor! 100.000 TL’ye kadar alabilirsiniz. Başvuru detayları belli oldu.

Ekonomi 09.08.2021 - 09:06 09.08.2021 - 09:06 Volkan Arık

PTT borç kapatma kredisi vermeye hazırlanıyor. Son dönemlerde birçok bankanın yaptığı kampanyaya şimdi PTT’de eklendi. O banka ile anlaşma yapan PTT, düşük faizli borç kapatma kredisi sayesinde vatandaşlara nefes aldırmaya hazırlanıyor. Üstelik de şu anda borç kapatma ya da borç transfer kredisi veren bütün bankalar arasında en düşük faiz oranını sunuyor. PTT borç kapatma kredisi başvuru şartları neler? PTT borç kapatma kredisi faiz oranları ve detaylar haberimizde…

PTT borç kapatma kredisi verecek! Tüm zamanların en düşük faiz oranı ile geliyor! 100.000 TL’ye kadar alabilirsiniz. Bankalara olan borcunuz dan kurtulmak daha düşük faiz oranı ile borçlarınızı kapatmak ve taksit taksit ödemek isterseniz PTT yepyeni kampanyası ile bütün borçlarımızı kapatmaya yardım ediyor. Aktif Bank ve PTT arasında yapılan anlaşma doğrultusunda vatandaşlara düşük faiz oranı ile borç kapatma kredisi sağlanıyor. PTT yeni kredi kampanyası ile birlikte Kredi siciliniz bozulmadan banka borçlarınızı tek bir çatı altında toplayabilir Aynı zamanda da düşük faiz oranı ile taksit taksit ödeme imkanı bulabilirsiniz. Peki PTT borç kapatma kredisi başvuru şartları neler? PTT borç kapatma kredisi başvurusu nasıl yapılır?

ptt-borc-kapatma-kredisi-verecek-tum-zamanlarin-en-dusuk-faiz-orani-ile-geliyor-100000-tlye-kada-1

PTT BORÇ KAPATMA KREDİSİ NEDİR?

Özellikle koronavirüs salgını nedeniyle birçok vatandaş Bankalara olan borçlarını ve taksitlerini ödeyemedi kara listeye düşme tehlikesi ile karşı karşıya kaldı. Artık PTT borç kapatma kredisi ile hem emekli vatandaşlar hem de bireysel ihtiyaç kredisi çekmek isteyen vatandaşlar bu dertten tamamen kurtuluyor. Emekli vatandaşlar PTT maaşlarını taşımaları ya da taşıma taahhüdü vermeleri halinde hemen borç kapatma kredisi kullanabiliyor ve 100 bin TL'ye kadar kredi çekebiliyor. Üstelik PTT tarafından bu Kredi düşük faizli olarak veriliyor. Aktif Bank PTT arasında yapılan protokol doğrultusunda borç kapatma kredisi çeken vatandaşlar geri ödemeyi de oldukça kolay taksitler halinde yapabiliyor.

ptt-borc-kapatma-kredisi-verecek-tum-zamanlarin-en-dusuk-faiz-orani-ile-geliyor-100000-tlye-kada-2

PTT BORÇ KAPATMA KREDİSİ FAİZ ORANLARI VE GERİ ÖDEME KOŞULLARI

Emeklilere PTT tarafından verilen borç kapatma kredisi ürünü 100 bin TL'ye kadar yükseliyor. Maaşını PTT ye taşıyan ya da PTT üzerinden maaş almaya devam eden emeklilerin faydalandığı bu pakette 36 aya kadar taksit imkanı da bulunuyor. Faiz oranı da oldukça düşük olan yeni borç kapatma kredisinde aylık yüzde 2.79 faiz uygulanıyor. Yani PTT üzerinden kullanacağınız borç kapatma kredisi sayesinde Aylık 500 TL gibi taksitlerle bütün borçlarınızdan kurtulma imkanınız olacak.

ptt-borc-kapatma-kredisi-verecek-tum-zamanlarin-en-dusuk-faiz-orani-ile-geliyor-100000-tlye-kada-3

BORÇ KAPATMA KREDİSİ BAŞVURUSU

En yakın PTT şubesine giderek PTT borç kapatma kredisi başvurusu hemen yapabilirsiniz. Yapmanız gereken şey PTT gişelerine gitmek ve burada borç kapatma kredisi başvuru formunu doldurduktan sonra teslim etmek. Emekli maaşını PTT üzerinden alan vatandaşlara anında kredi imkanı sağlanıyor. Dakikalar içinde gelen onay sonrasında çektiğiniz tutar bankalardaki borçlarınızı aktarılıyor ve siz sadece taksitlerinizi PTT üzerinden ödemeye başlıyorsunuz. Ayrıca isteyen emekliler için PTT'de ödeme erteleme imkanları da bulunuyor. Yani kredinizi 3 ay geri ödemesiz ya da 6 ay ödeme ertelemeli seçenekleri ile de kullanabilirsiniz. Özellikle pandemi koşullarında ödeme ertelemeli kredi imkanlarına vatandaşların ilgisi son derece yüksek oluyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@