Ptt üzerinden destek kredi kampanyasına, başvurularını gerçekleştirerek, işlem yapacak olan vatandaşlara son dakika haberi geldi. PTT üzerinden sizlerde başvurunuzu gerçekleştirerek, 40000 TL, hemen ödeme alabilirsiniz.

Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda ihtiyaç kredisi imkanından faydalandıracak olan PTT yapmış olduğu bu kampanyalar ile birlikte vatandaşlara 5 dakika içerisinde kredi sonucu imkanı sunmaktadır. Ptt ile birlikte kredi başvurusunda bulunabileceğiniz Aktif Bank İhtiyaç Kredisi Kampanyası, aynı şartlar dahilinde sadece PTT üzerinden ödenmektedir. 

40000 TL kadar alınacak olan bu ihtiyaç kredisi kampanyalarında, başvurularını gerçekleştirecek olan kişilerin kredi notu 1100 ve üzerinde olması durumunda hızlı bir şekilde kredi onayı alabileceğini söyleyebiliriz. Kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların ayrıca, daha önce bankalardan kredi ve kredi kartı kullanmış olmaları durumunda kredi puanı düşük olsa bile aktif Bank ve PTT üzerinden kredi imkanı sunulmaktadır. 

Başvuru

Başvuru yapmak istiyorsanız sizlerde hızlı bir şekilde bankanın SMS servisini kullanabilir ve oturduğunuz yerden nekadar onay aldığınızı görebilirsiniz. Ptt, ihtiyaç kredisi başvurusunu SMS ile yapacak olan vatandaşlar cep telefonları üzerinden, atacakları mesaj ile birlikte ne kadar kredi onayı aldıklarını, hemen görebilecek. 

TC Kimlik Numarası Son Hanesi 0-2-4-6-8 Olanların Nakit Sıkıntısı Varsa, 10.000 TL Verilecek TC Kimlik Numarası Son Hanesi 0-2-4-6-8 Olanların Nakit Sıkıntısı Varsa, 10.000 TL Verilecek

PTT yazın boşluk bırakın kimlik numaranızı yazarak bu mesaji 30 50 numarasına göndermeniz durumunda bireysel ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacak ve TC kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan sorgulamalar ile birlikte ne kadar kredi onayı aldığınız hakkında bilgiler sizlere verilecektir. 

Emekli olan vatandaşlar ise kredi kullanmak istiyorlarsa, bankaya emekli maaşını taşıması durumunda hem ihtiyaç kredisi hemde diğer bankadaki olan borçlarını kapatan, borç kapatma kredisi kullanabilirler. Ptt üzerinden emekli maaş alan vatandaşlara 80000 TL'ye kadar yirmidört ay vadeli kredi desteği imkanı, sağlanmaktadır.