PTT Duyurdu! Emekli maaşı alanlara 60 Bin TL ödeme

PTT Haziran ayında yapmış olduğu emekli kredi kampanyasını Temmuz ayında da devam ettireceğini duyurdu. PTT üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar 36 ay vadeli olarak alacakları bu kredilerde 3 ay ertelemeli olarak kredi imkânlarından faydalanmaktadır. PTT emekli vatandaşlara vermiş olduğu bu kredilerde emekli olan kişilerin Kredi notu düşük olsa bile onay vereceğini açıkladı. 

PTT ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar kredi onayı almak istiyorlarsa en yakın banka şubesine giderek hızlı bir şekilde kredi imkanından faydalanabiliyor. PTT ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak Kredi imkânından faydalanmak isteyen vatandaşlar 3 ay ertelemeli olarak alacakları bu kredilerde şartlara uygun olması durumunda en yakın banka şubesine giderek de kredi imkanından faydalanabiliyor. 

PTT kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar emekli maaşında bu bankadan alıyor olması durumunda en yakın banka şubesine giderek veya PTT şubesine giderek kredi için başvurusunu gişe personeli yardımı ile yapabilir. PTT şubeleri üzerinden emekli kredisi kullanmak istiyorsanız ilk maaşınızı PTT üzerinden almış olmanız veya maaşınız taşıdıktan sonra maaş çekmeniz gerekiyor.

Emekli olan vatandaşlara 18 Temmuz itibariyle nakit dağıtılacak! Emekli nefes alacak! Emekli olan vatandaşlara 18 Temmuz itibariyle nakit dağıtılacak! Emekli nefes alacak!

Banka üzerinden yapılan kampanya duyurusu sonrasında PTT şubeleri üzerinden emekli kredisi başvurusu yapmaya zamanı olmayan vatandaşların PTT sms kredi kampanyasına katılarak da emekli kredisi alacağı söyleniyor.

Cep telefonunuzu Mesaj kısmına girerek PTT yazıyı boşluk bırakın ve kimlik numaranızı 30 50 numarasına gönderdikten sonra PTT ve aktif Bank arasında yapılan anlaşma sonrasında verilecek olan emeklilik kredisi kampanyasına katılın. Değerlendirme yapıldıktan sonra sizleri 5 dakika içerisinde sonuç verilir onaylanan tutarı da aynı gün içinde hesabınıza yatırırsınız. Kredi onayı alacak olan vatandaşlar PTT ve aktif Bank arasında yapılan Bu anlaşma sonrasında Kredi imkanından faydalanabilecek onaylanan tutarı da yine aynı gün içinde kendi hesabına yatırabilecektir.