Ptt, son zamanlarda yapmış oldukları ihtiyaç kredisi kampanyaları ile birlikte vatandaşlara çare olmaya devam ediyor.

Ptt, son zamanlarda yapmış oldukları ihtiyaç kredisi kampanyaları ile birlikte vatandaşlara çare olmaya devam ediyor. Nakit ihtiyacı olan bireysel müşterilerin 18 yaşından büyük olması durumunda PTT ve Aktif Bank arasında yapılan anlaşma ile verilecek olan 35000 TL kredi kampanyasına katılmalarına olanak sağlanmaktadır. Cep telefonunuz üzerinden yapılacak olan mesaj başvurusu ile birlikte ayrıca PTT Şubelerinden yapacağınız başvurular ile birlikte PTT, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmanız mümkündür. 

Ptt, resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada, 35000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmek için banka kredi notu düşük olsa bile onay alabileceklerdir. Özellikle emekli olan vatandaşların kredi kullanabilmeleri için emekli maaşını PTT'ye taşımaları durumunda hemen onay verileceği açıklandı. 

PTT Başvuru

Ptt, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, 35.000 TL'ye kadar kredi kullanmak istiyorlarsa, 36 ay vadeli olan bu kredi kampanyalarına katılabilmeleri için 90 gün ertelemeli kredi başvurusunu SMS ile yapabiliyor. 30 50 numarasına Kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını gönderirseniz bireysel ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. Emekli olan vatandaşlar, başvuru yapmak istiyorsa, cep telefonları üzerinden mesaj atmak için PTT yazıp boşluk bırakıp, kimlik numarasını yazarak, 30 50 numarasına göndermesi yeterlidir. 

Emekliye Müjdeli Haberi Kamu Bankaları Veriyor! Bankadan Yeni Açıklama Geldi! Emekliye Müjdeli Haberi Kamu Bankaları Veriyor! Bankadan Yeni Açıklama Geldi!

Ayrıca size en yakın PTT şubesine giderek kimliğinizle birlikte başvurunuzu gerçekleştirerek, bu bankada vermiş olduğu, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmanız mümkündür. Kredi başvurusunda bulunduktan sonra, değerlendirmeniz, kısa bir süre içerisinde yapılarak sizlere hızlı birşekilde sonuç verilmektedir.