PTT Duyuru Yaptı! Postane Önünde Kuyruk Oluştu! Sorgusuz Sualsiz 30000, 40000 TL Veriliyor.

PTT üzerinden yeni bir duyuru yapıldı. Acil para ihtiyacı olanlara anında onay verilecek. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler, PTT üzerinden alacakları bu kredileri

Gündem 11.06.2021 - 22:48 11.06.2021 - 22:51 Berkay Keskin

PTT üzerinden yeni bir duyuru yapıldı. Acil para ihtiyacı olanlara anında onay verilecek. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler, PTT üzerinden alacakları bu kredileri Aktifbank aracılığı ile onay alacaklardır. Kredi sonucuna göre işlem yapılacak ve 40000 TL kredi kullandırılacak. Kredi başvurusu yapacak olan kişilere ayrı bir müjde de PTT'den geldi. Bu kredilerde onay alamayan kredi notu düşüklerde başvuru yaparak, kredilerini alabileceklerdir. PTT ve Aktifbank ortaklığında verilen bu krediler hakkında sizlere bilgiler verelim...

PTT Kredisi Başvurusu 

40000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi alacak olan kişilere bankalar anında onay verecek. Başvurular Aktifbank üzerinden yapılacağı için bu bankadan emekli maaşı almayanların şubelere gitmesine gerek yok. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler, SMS onayı alırsa, ev veya iş adreslerinde 40000 TL kredilerde 36 ay vadeli olarak kredi kullanabileceklerdir. 

Başvuru Nasıl Yapılacak?

PTT'nin yapmış olduğu bu kredi kampanyasına başvuru SMS ile yapılıyor. Cep telefonunuzun mesaj kısmından 7/24 bu kredi için başvuru yapabilirsiniz. Bunun için SMS atmanız gerekmektedir. Kredi başvurusu yapmak isteyenler, PTT üzerinden SMS ile kredi almak için Kredi TC KİMLİK yazarak bu mesajı 3050 numarasına gönderin. Kredi sonucu 5 dakika içinde sizin cep telefonunuza gelecektir. Kredi onayı aldığınızda banka sizlere sonucu olumlu tutarsa bu krediler için genel müdürlükten aranacaksınız. Genel müdürlük yetkilileri sizlerin verdiği saat ve mekanda kredinizi kullandıracaktır. Gelir belgesiz olarak bu kredilere başvuru yapabilirsiniz.
nkolaykredi.com.tr Adresinden başvurun.

Kredi başvurusunu ayrıca bankanın nkolaykredi.com.tr adresinden de yapabilirsiniz. Kredi başvurusunu internet üzerinden yapan kişiler, başvuru sayfasının sonunda kredi sonucunu göreceklerdir. İstediğiniz kredi limitini ve vadeyi seçerek başvuru yapacaksınız.

Emekli Olanlara PTT Şubeleri Anında Onay Verecek

PTT üzerinden bu kredileri kullanmak isteyenler emekli ise PTT şubelerine kimlikleri ile giderek onay alabilirler. Banka emekli olan kişilere, emekli maaşı PTT'de olması durumunda 36 ay vadeli kredi verecektir. PTT gişelerinden Aktifbank başvuru formunu doldurup, kimliğinizi vererek başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Kredilerde ayrıca, onay aldıktan sonra genel müdürlük sizi arayacağı için cep telefonunuzun da yanınızda olması gerekmektedir. Onay mesajı aynı gün içinde gelecek ve kredinizi hemen kullanabileceksiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@