PTT emekli için duyurdu! 40.000 TL ödeme verecek ve şart istemeyecek!

Ptt üzerinden emekli maaş hesabı üzerinden kredi kullanacak olan kişilere 40000 TL kadar ödeme verileceği haberi geldi. Ptt yapmış olduğu bu duyuruda, emekli olan vatandaşları üzmeden 40000 TL'ye kadar gelir belgesiz olarak kredi vereceğini açıkladı. 

Ayçiçek Yağı 40 TL'ye Düştü! Markette Stok Kalmadı! İşte 5 Litre Ayçiçek Yağı Fiyatları! Ayçiçek Yağı 40 TL'ye Düştü! Markette Stok Kalmadı! İşte 5 Litre Ayçiçek Yağı Fiyatları!

Emekli vatandaşlar için başlatılan bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin emekli maaşını PTT üzerinden alması şartı konuluyor. Emekli maaşınızı PTT üzerinden alıyorsanız, sizler de 40000 TL'ye kadar PTT ve aktif Bank arasında verilen bu kredi kampanyasına katılabilir, aynı gün içerisinde sonuç olarak hesabınıza ödeme alabilirsiniz. 

Emekli maaşınızı ilk defa PTT taşıdıysanız maaş, taşıma işlemleri sonrasında ilk maaşınızı bankadan çektikten itibaren başvurunuzu gerçekleştirmeniz gerekiyor. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra sizlerde 5 dakika içerisinde sonuç alabilecek ve onaylanan tutar aynı gün içinde hesabınıza yatıra bileceksiniz. 

Ptt üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız, PTT yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaramızı 30 50 numarasına gönderebilirsiniz. Size en yakın PTT şubesine giderek de işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve nakit kullanabilirsiniz. Ptt şubelerine giderek işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, 3050 numarasına gönderilen bu mesaj sonrasında hemen işlem yapabilmektedir. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda PTT şubelerine giderek işlemlerini gerçekleştirecek olan kişiler eğer kredi onayı alamazlarsa 30 gün içinde tekrardan başvuru yapabiliyor. Kampanya detaylarını ve banka kredi şartları hakkında bilgileri resmi internet siteleri üzerinden öğrenebilir ve ayrıca internet sitesi üzerinden başvuru formu doldurarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.