PTT Emekli Kredisi 100.000 TL Oluyor, Son Dakika Kredi Bankadan ve Kimlikle Başvuru Yapılacak

PTT Emekli Kredisi 100.000 TL Oluyor, Son Dakika Kredi Bankadan ve Kimlikle Başvuru Yapılacak. PTT üzerinden emekli kredisi kampanyası başladı. Uygun faiz ile kredi verilecek. İşte detaylar...

Ekonomi 08.11.2021 - 20:34 08.11.2021 - 20:34 Vural Pars

PTT Emekli Kredisi 100.000 TL Oluyor, Son Dakika Kredi Bankadan ve Kimlikle Başvuru Yapılacak. PTT üzerinden yeni bir emekli kredisi kampanyası başladı. Daha önce 50.000 TL'ye kadar verilecek olan bu kredi, PTT üzerinden aldığı son karar ile 100.000 TL'ye kadar verileceği açıklandı. Emekli olan kişilerin son dakika olarak yayınladıkları PTT emekli kredisi ile ilgili tüm detayları haberimizde öğreneceksiniz. 

PTT üzerinden son zamanlarda oldukça fazla kredi haberi geliyor. PTT anlaşmalı bankası olduğu Aktifbank üzerinden müşterilerine sürekli güncel kampanyalar yapıyor. Aktifbank kredi notu düşük olan emeklilere daha önce kredi veriyordu. Şimdilerde ise herkese bu kredi kampanyasına sokarak ihtiyaç için kredi veriyor. Aktifbank PTT ile anlaşmış olduğu emekli kredisinde emekli olan kişilerin, bu bankadan (PTT'den) maaş alması durumunda onay vereceğini duyurdu. PTT üzerinden emekli maaşı alacak olan kişiler, PTT emekli kredisi adıyla yapmış olduğu bu kampanyada 100.000 TL'ye kadar 24 ay vadeli kredi verecek.

Verilecek olan kredi ile ayrıca borç kapatma kredisi ödemesi yapılacak. PTT son dakika olarak yayınladığı bu kredi haberinde limitleri yükselttiğini ve 100.000 TL'ye kadar kredi vereceğini açıkladı. İşte detaylar...

PTT Emekli Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

PTT üzerinden emekli kredisi almak istiyorsanız, PTT üzerinden emekli maaşı almanız şartı en başta geliyor. Emekli olan kişilerin daha önceden bankalarda sıkıntısı varsa, borcu varsa PTT Aktifbank ile kredi imkanı tanıyor. PTT Aktifbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan kişilere vermiş olduğu bu kredi kampanyası ile birlikte, ayrıca diğer bankadaki ihtiyaç kredisi borçlarını da kapatma sözü veriyor.

ptt-emekli-kredisi-100000-tl-oluyor-son-dakika-kredi-bankadan-ve-kimlikle-basvuru-yapilacak1

Sizlerde şartlara uygunsanız başvuru yaparak hemen kredi onayı alabilirsiniz. PTT üzerinden kredi başvurusu yaptığınız zaman başvuru onayı alan kişiler, en yakın sürede hesaplarına onaylanan tutar kadar krediyi yatıracaklardır. PTT üzerinden ayrıca SMS ile de kredi başvurusu yapabilirsiniz. 

PTT şubelerine gidecek zamanı olmayan kişiler, cep telefonlarının mesaj kısmına girerek PTT yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını da yazarak 3050 numarasına bu mesajı gönderebilirler. PTT emekli kredisi için başvuru yapmış olur, sonucunu cep telefonuna gelecek olan mesaj ile öğrenirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@