PTT emekli olan kişileri ödeme yapıyor, PTT üzerinden emekli olan kişilere yeni destek, Borçları da kapatabilirsiniz

PTT emekli olan kişileri ödeme yapıyor, PTT üzerinden emekli olan kişilere yeni destek, Borçları da kapatabilirsiniz. işte tüm detaylar...

Ekonomi 18.09.2021 - 22:18 18.09.2021 - 22:18 Vural Pars

PTT emekli olan kişileri ödeme yapıyor. PTT üzerinden emekli maaşı alan kişiler 80 bin TL'ye kadar bu banka tarafından Kredi kullanarak tüm banka borçlarını kapatabiliyorlar. PTT sadece emekli olan kişilere yapmış olduğu bu kampanya ile birlikte hızlı bir şekilde onay vererek Kredi kullandırmaktadır. PTT yapmış olduğu bu kampanyayı Kendi resmi internet sitesi üzerinden de duyurdu. 80 bin TL'ye kadar sadece emekli olan kişilere verilecek olan bu Kredi kampanyasına katılmak isteyenler PTT üzerinden emekli maaşı alması ve PTT üzerinden aktif bank emekli kredisine başvuru yapması gerekmektedir.

PTT 80 bin TL'ye kadar emekli kredisi nedir?

PTT kurumu son zamanlarda özellikle bankacılık işlemleri ile adından sıkça söz ettiren bir kurum olmaktadır. PTT kendi kurmuş olduğu PTT bank sayesinde müşterilere bankacılık işlemlerinde bu şekilde yapmaktadır. bankalarda en çok kullanılan işlemlerden olan kredi ve kredi kartı işlemlerinde artık PTT üzerinden yapabiliyorsunuz. PTT kendi bankası'ndan emekli maaşı alan kişilere belirtilen şartlar dahilinde onay vererek hem borç kapatma kredisi hem de ihtiyaç kredisi kampanyasına başvuru imkanı sunuyor. PTT üzerinden emekli maaşı alan kişiler 80 bin TL'ye kadar emekli kredisi başvurusunda bulunabilir onaylanan tutar kadar kredilerine hızlı bir şekilde hemen hesaplarına yaptırabilirler. 

PTT emekli kredisi başvurusu nasıl yapılacak?

PTT 80 bin TL'ye kadar vermiş olduğu emekli kredisinde aktif bank aracılığı ile işlem yaptığı için kredi kullanacak olan kişilerin aktif bank üzerinden başvuru yapmalarını sağlayacaktır. PTT aktif bank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için isterseniz PTT şubelerine giderek buradan kredi başvurusu yapabilir isterseniz de SMS atarak hemen ne kadar kredi onayı aldığınızı görebilirsiniz.

ptt-emekli-olan-kisileri-odeme-yapiyor-ptt-uzerinden-emekli-olan-kisilere-yeni-destek-borclari-d

PTT üzerinden emekli maaşı alan müşteriler 80 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurularını sms ile yapmak istiyorsa Cep telefonlarından ücretli bir mesaj atmaları gerekiyor. PTT yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı da yazarak bu mesajı 3050 numarasına gönderin. 3050 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında banka değerlendirmeyi kendi genel müdürlüğü tarafından yapacak ve onaylanan tutarı sizlere 10 veya 15 dakika içerisinde mesaj attınız cep telefonuna gönderecektir. 80 bin TL'ye kadar değerlendirme yapılacak ve onay alan kredinizi en yakın PTT şubesinden kullanacaksınız.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@