PTT emekliye para ödedi! 80 Bin TL'ye varan bu ödemeler yapıldı, Daha Fazlası Ödenecek!

PTT'den emekli maaşı alan tüm vatandaşlara yönelik kampanya son dönemde gündemde olmaya devam ediyor. PTT'nin resmi internet sitesinden yapılan duyuruda nakit para kullanmak isteyen vatandaşlara başvurularını yaparak uygun faiz oranlarıyla kredi ödemesi yapılacağı açıklandı.

Ptt'nin resmi internet sitesinde yapılan duyuruda, 80000 TL'ye kadar nakdi kredi kullanmak isteyen tüm emeklilerin başvurularını yapmadan önce emekli maaşlarını PTT üzerinden almaları gerekiyor.

PTT EMEKLİ KREDİSİ

Ptt Emekli Kredisi kampanyasına katılacak olanlar 80000 TL'ye kadar nakdi kredi kullanmak isterlerse işlemlerini Aktif Bank üzerinden gerçekleştirerek başvurularını tamamlayabilirler. Aktif Bank aracılığıyla verilecek bu krediler için nakdi kredi kullanacak tüm emeklilere 24 ay vade ile 80000 TL ödeme yapılacak.

Diğer bankalardaki kredi ve kredi kartı borçlarını kapatmak isteyen vatandaşlar için kampanya başlatan bu banka, cep telefonunuzdan SMS gönderdiğinizde ne kadar kredi onayı alacağınızı da gösteriyor.

Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme

SMS KREDİSİ

PTT'den SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşların başvurularını tamamlamak istemeleri halinde PTT yazıp bir boşluk bırakarak TC kimlik numarasını da yazarak 30 50 numaralı mesajı ücretli olarak göndermeleri gerekmektedir. Mesaj gönderildikten sonra başvuru sahiplerinin kimlik numaraları sorgulanmakta ve kısa mesaj ile birlikte ne kadar kredi onayı aldıkları bilgisi gönderilmektedir.