PTT, Garanti Bankası ve ING'den Belgesiz Şartsız Kredi! Başvurular Anında Onaylanıyor

PTT, Garanti Bankası ve ING Bank gelir belgesi bulunmayan müşterilerine de kredi verecek. Sizde bu fırsatı kaçırmayın ve ihtiyaçlarınızı ertelemeyin!

Ekonomi 17.08.2021 - 09:08 17.08.2021 - 09:08 Berkay Keskin

Bankacılık hizmetlerinin günümüz şartlarına göre tekrar yapılandırılması, yaşam standartlarna göre yeni düzeylerde hizmetler sunması beklentiler içerisinde. Bu kapsamda bankalar özellikle de pandemi sürecinde vatandaşlara destek olmaya devam ediyor. Detaylar haberimizde sizlerle... 

Bankalar koronavirüs salgını yaşadığımız bu süreç içerisinde vatandaşların ihtiyaçlarına yönelik yeni kredi kampanyalarını düzenlemeye devam ediyor. Belirli bir gelir belgesi olmayan pek çok vatandaşın varlığı, bankaların finansman desteği sunarken talep ettiği gelir belgesi koşulu sebebiyle ciddi sorunlar oluşturuyor. Çeşitli yerlerden geliri olmasına rağmen, gelir belgesi sahibi olmayan vatandaşlar, kredi çekerken sorunlarla karşı karşıya kalıyor.

Aynı zamanda artık bazı bankalar kendi müşterilerine, bazıları ise hem kendi müşterilerine hem de başvuru yapan herkese gelir belgesi talep etmeden kredi finansman desteği sunuyor. Vatandaşlar artık belirli bankalardan gelir belgesi olmadan kredi çekebilecek. 

PTT Gelir Belgesiz Kredi 

NKolay ihtiyaç kredisi, Alternatifbank'ın vatandaşlara sunduğu bir kredi türü. PTT ile gerçekleştirilen anlaşma neticesinde, PTT şubeleri üzerinden başvuru yapabileceğiniz kredi için gelir belgesi koşulu aranmamaktadır. Eğer Alternatifbank müşterisi iseniz, krediniz onaylandığında anında hesabınıza kredi tutarı aktarılacaktır. Krediniz onay aldıktan hemen sonra hesabınıza yatırılır ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Banka her başvuruyu kredi notuna göre değerlendirmeye alarak buna göre farklı faiz oranları uygulamaktadır.

Garanti BBVA'da Gelir Belgesiz Kredi Paketi

Gelir belgesi olmayan müşteriler bankalara müracaat ederek kredi çekmek istediklerini belirttiklerinde pek çok sorunla karşılaşıyor ve birçok vatandaşımız bu nedenle kredi çekemiyor. Kredi kullanmak için bankalara başvuran müşteriler artık gelir belgesi olmadan da kredi çekebilecekler. Garanti BBVA kendi müşterilerinin ihtiyaç kredisi başvurularında, gelir belgesi talep etmiyor. İhtiyaç kredisi hususunda çeşitli ürünleri müşterilerine sunan banka, anında kredi ürününe her gün her saat başvuru alıyor. Başvuru yaptığınız kredi onay aldığında kredi hesabınıza anında aktarılır.

EnPara Gelir Belgesi Talep Etmiyor

Enpara internet bankacılığının ilklerinden bir tanesi olarak, başarılı bir gelişme süreci yaşıyor. Bankacılık hizmetleri ve farklı bir çok ürünün internet bankacılığı aracılığıyla sunulması yönünde başarılı bir çözüm yolu üretiyor. Enpara tarafından sunulan kredi ürünleri ev kredi kartı gelir belgesi koşulu olmadan vatandaşlara veriliyor. Başvuruların değerlendirilmesinin ardından uygun olan müşteriler onay alıyor ve hemen kredi tutarı hesaba aktarılıyor. İnternet Bankacılığının avantajlarıyla da, ihtiyaç kredisi faiz oranları düşük olarak işlemektedir.

ING Bank Gelir Belgesiz Kredi Fırsatı

Gelir belgesi istemeyen ING Bank, her başvuruyu kredi notu ve bazı diğer etkenlere göre, farklı faiz oranları uygulayarak yanıtlamaktadır. Risk grubu içerisinde yer alan vatandaşlar için yüksek faiz oranı uygulanmaktadır. Yapacağınız başvuruları bankanın resmi internet adresi, müşteri hizmetleri ya da banka şubeleri üzerinden gerçekleştirebileceksiniz. Ayrıntılı bilgiye ING bank internet adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@