PTT gişelerinden T.C kimlik kart numarasını sorgulatan bütün vatandaşlara 5.000 TL ödeme yapılıyor. Hem de 36 aya varan vade imkanları ile kredi kullanabiliyorsunuz. PTT ‘den son dakika haberler gelmeye devam ediyor. PTT Aktif Bank üzerinden uygun faiz oranları ile vatandaşa nakit olarak kredi imkânı sunacak. PTT’den yapılan açıklamaya göre ihtiyacı olan vatandaşa Aktif bank kredi kullanımı vermeye başlayacağını duyurdu. Üstelik bu işlem için yalnızca en yakın PTT şubesine gidip T.C kimlik kartınızı vermeniz yeterli olacak. Aktif bank ile yapılan anlaşma sayesinde Aktif Bank kredisini PTT gişelerinden kullanabileceksiniz. 18 yaşından büyük olan herkes kredi için başvuruda bulunabilecek.

PTT’nin müşterilere verdiği ihtiyaç vb. kredilerin faizi oranlarına bakacak olursak oldukça düşük oranlar. Vatandaş PTT üzerinden Aktif bank aracılığı ile kredi notu düşük olsa bile Aktif Bank kredisini alabilecek. Eğer sizde PTT üzerinden Aktif bank ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız başvuru yapmanız yeterli olacaktır.

PTT Aktif Bank Kredisi

PTT Aktif Bank kredi başvurusu için size en yakın PTT şubesine gidip T.C kimlik kartınızla başvuru yapmanız yeterli olacaktır. PTT gişelerinden Aktif Bank kredi başvurunuzu yapabilir, onay sonucunuzu öğrenebilir, eğer olumlu yanıt alırsanız kredinizi hemen kullanamaya başlayabilirsiniz. PTT özellikle kredi notu düşük olan vatandaşlara kampanya da yapabiliyor. Bankalarda ki kredi notu 1.100’den düşük olan vatandaşlara diğer bankalarla aralarında herhangi bir sorun yoksa kredi onayını hemen verebiliyor.

ptt-giselerden-5000-tl-almak-isteyenler-hemen-basvuru-yapabilirler-sart-yok-belge-yok1

Sms ile PTT Aktif Bank Kredisi

PTT üzerinden Aktif Bank kredisine başvuru yapan vatandaşlara banka sms üzerinden de işlem yapabiliyor. Sms ile kredi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar kredi yazıp boşluk bırakıp T.C kimlik numaranızı 3050’ye sms gönderiyorsunuz. Mesaj sonucu 5 ile 6 dakika arasında size bildiriliyor. Kredi onayı aldandıktan sonra onayı alınan ihtiyaç kredisi için ev adresinizde veya iş adresinizde sizden randevu alınarak kredi kullanımınız gerçekleştiriliyor. Dilerseniz bankanın n.kolaykredi.com.tr sitesi üzerinden Aktif Bank kredi başvurunda bulunabilirsiniz.