Bankalar kadar müşteriler PTT üzerinden de kredi imkanından faydalanmaktadır. Sizler de eğer PTT üzerinden kredi kullanmak istiyorsanız, PTT şubelerine giderek 5000 TL'ye kadar kredi kullanabilirsiniz.

Kredi kullanacak olan müşteriler için yapılan bu kredi kampanyasında kredi notunuz düşük olsa bile onay alabiliyorsunuz. Krediniz PTT ile anlaşmalı olan bankalar üzerinden verilmektedir. PTT üzerinden kredi kullanacak olan kişilerin 18 yaşından büyük olması ve 75 yaşından küçük olması gerekiyor. Ayrıca emekli olan kişilerde emekli maaşları üzerinden daha yüksek limitler de kredi kullanabilir. Şimdi dilerseniz sizlere PTT üzerinden nasıl kredi başvurusu yapabilirsiniz bu konu hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

PTT Aktif Bank 5000 TL kredi başvurusu

PTT ile anlaşmalı olan bankaların başında Aktif Bank gelmektedir. 5000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi imkanı sağlamaktadır. PTT üzerinden Aktif Bank ile kredi kullanmak istiyorsanız size en yakın PTT Bank şubesine giderek buradan kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptıktan sonra hemen krediniz onaylanacak ve onaylanan kredinizi de  hemen gişeden kullanacaksınız.

ptt-13-1

PTT şubelerine gittiğiniz zaman gişe bölümünden bir ihtiyaç kredisi başvuru formu almanız gerekiyor. Aktif Bank ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurup sadece kimliğinizi vermeniz yeterli olacaktır. Banka sizin değerlendirmenizi yapacak ve sigorta durumunuzu da baktıktan sonra kredinize onay verecektir. Kredi notunuz düşük olsa bile 5000 TL kredi kullanabilirsiniz. PTT üzerinden verilen 5000 TL kredilerde banka 36 ay vade ve ilk taksit ödemesinde de dilerseniz erteleme yapabilirsiniz.

PTT ING Bank 5000 TL kredi başvurusu

PTT anlaşmalı bankalardan bir tanesi olan ING Bank üzerinden de 5000 TL kredi vermektedir. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler PTT kişilerine gittikleri zaman ING Bank üzerinden kredi kullanmak istiyorum demesi yeterlidir. Banka ihtiyaç kredisi başvuru formunu verecek ve siz bu formu doldurduktan sonra kimliğiniz ile birlikte başvuru yapacaksınız. PTT ING Bank üzerinden 5000 TL kredi kullanmak isteyen kişilerin kredi notu 1100 ve üzerinde olması gerekiyor. Aktif Bank gibi bu banka düşük kredi notuna kredi imkanı sağlanmaktadır.