PTT Gişelerden Vermeye Karar Verdi, Bugün Kuyruk Çoktu, Herkes Başvuru Yapabiliyor

PTT Gişelerden Vermeye Karar Verdi, Bugün Kuyruk Çoktu, Herkes Başvuru Yapabiliyor. Sizlerde acil ihtiyaçlarınız için başvurunuzu PTT'den kredi olarak yapabileceksiniz...

Ekonomi 08.09.2021 - 22:36 08.09.2021 - 22:36 Vural Pars

Son zamanlarda yaptığı kredi kampanyaları ile adından çok söz ettiren PTT Bank, Aktifbank aracılığı ile kredi vermeye devam ediyor. Özellikle bankalardan kredi başvurusu yapan ve bu başvurularda kredi onayı alamayan kişilere, PTT aktifbank üzerinden hızlı ve anında kredi imkanı tanınıyor. İhtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan kişilere PTT Bank, artık gişelerden de destek veriyor. Daha önce sadece emekli olan kişilerin başvuru yaptığı bu kredi kampanyasına artık Aktifbank üzerinden ihtiyaç sahibi bireysel müşterilere de kredi onayı veriliyor. 

PTT Gişelerden Hemen Ödeyecek

Başvuru yapmak için size en yakın PTT şubesine giderek hemen kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. PTT üzerinden işlem yapacak olan kişiler, şubelere gittikleri zaman, bankanın gişe personeline giderek, buradan kimliği ile birlikte kredi başvurusu yapmak istediğini söylemesi yeterli olacaktır. Buradan gişe personeli, PTT'nin anlaşmalı bankalarından hangisini istediğinizi soracaktır. Kredi notu düşük olan kişilere de onay veren PTT, Aktifbank aracılığı ile kişilere hemen sonuç verecektir. PTT üzerinden Aktifbank kredi başvuru formunu doldurarak hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. 

Başvuru SMS ile Yapılabilir...

Kredi başvurusu yapmak isteyenler eğer PTT Bank şubelerine gidecek zamanları yoksa, bankanın SMS kredi servisini kullanabilir. Aktifbank N-kolay kredi kampanyasına katılmak isteyenler, PTT üzerinden işlem yapabilmeleri için cep telefonlarından mesaj atarak kredi onayı almaları gerekiyor. PTT üzerinden emekli maaşı alan kişiler PTT TC Kimlik yazmalı, bireysel müşteriler ise Kredi TC Kimlik yazarak bu mesajı 3050 numarasına göndermelidirler. Bu şekilde Aktifbank'ın kredi kampanyasına katılmış olacaksınız.

ptt1-

PTT'ye Gitmeden de Alabileceksiniz.

PTT 3050 numarasına attığınız mesaj sonrasında banka sizlere krediyi onay vermesi durumunda, nerede kredi kullanımı yapacağınızı soracaktır. PTT Bank şubelerine gidecek zamanı olmayan kişilere, banka ev veya iş adreslerinde de kredi kullandırıyor. Bunun için sizi arayacak olan müşteri hizmetleri numarasından krediyi nasıl kullanacağınızı söyleyebilirsiniz. Adresinize gelecek olan n-kolay kredi personeli, size kredinizi bankalara gitmeden de kullandıracak ve sizi Aktifbank müşterisi yapacak. Bu krediyi kullandığınızda online internet bankacılığı şifresi alarak bankacılık işlemlerinizi yapabilir veya PTT Bank ATM'lerinden size verilen kart ile çekim yapabilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@