PTT Gişelerinden 40.000 TL'ye Kadar Başvuru Yapana Nakit İmkanı Bugün Resmen Başladı, Düşük Faizlerle Veriliyor

PTT Gişelerinden 40.000 TL'ye Kadar Başvuru Yapana Nakit İmkanı Bugün Resmen Başladı, Düşük Faizlerle Veriliyor.. Son dakika para ihtiyacı olan kişiler için iyi haber geldi. İşte detaylar...

Ekonomi 22.09.2021 - 08:23 22.09.2021 - 08:23 Vural Pars

PTT gişelerinden 40.000 TL ye kadar hemen aynı gün içerisinde ödeme yapılıyor. PTT gişelerinden 40.000 TL ye kadar aynı gün içerisinde ödeme alabileceksiniz. PTT yapmış olduğu bu duyuru ile birlikte gişeler üzerinden 40 bin TL'ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi vereceğini duyurdu.

40.000 tl kullanmak isteyen kişiler özellikle Kredi notu düşük olsa bile PTT üzerinden yapılan anlaşma sonucunda aktif banka aracılığı ile ihtiyaç kredisi kullanabilecek. 40.000 TL ihtiyaç kredisi aldığınızda hemen aynı gün içerisinde bu parayı hesabınıza aktarabileceksiniz.

PTT yapmış olduğu bu kampanya da bazı şartlara uygun olan müşterilere hemen sonuç verirken özellikle Kredi notu düşük olup diğer bankalardan kredi onayı alamayan kişiler için de bir kampanya başlatmıştır.

PTT Aktifbank 40.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılacak?

PTT üzerinden aktif bank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız PTT şubeleri üzerinden sadece kimliğinizi vererek Kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. PTT üzerinden aktif bank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen kişiler gişe personeli ne kimliğini verdikten sonra size verilecek olan ihtiyaç kredisi başvuru formunu eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir. PTT gişe personeli formu doldurduktan sonra sizin kimliğiniz ile birlikte Kredi girişi yapacak ve bu giriş sonrasında kredi onayı alıp almayacağını da sizlere söyleyecektir. 40 bin TL'ye kadar yapılacak olan bu Kredi başvurusunda PTT kredisi genel müdürlük onayına düşerse biraz bekleyebilirsiniz. 

ptt-giselerinden-40000-tlye-kadar-basvuru-yapana-nakit-imkani-bugun-resmen-basladi-dusuk-faizler

PTT şubelerine gitmeden başvuru...

40 bin TL'ye kadar kredi kullanmak isteyen kişiler eğer PTT şubelerine gitmeden işlem yapmak istiyorlarsa SMS atabiliyorlar. sms ile aktif bank ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler 3050 numarasına Kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaralarını yazıp göndermeleri yeterli olacaktır. 5 dakika içerisinde sizlere Kredi sonucu gelecek ve onaylanan tutar kadar kredinizin ne kadar olduğu hangi faiz oranları ile sizlere işlem yapılacağı mesaj ile bildirilecektir. PTT şubeleri üzerinden yapmış olduğunuz kredi başvurusu sonucu eğer uygun olursa PTT şubelerine gitmeden de kredi kullanımı yapılıyor. PTT aktif bank kredisi onay aldıktan sonra sizi arayacaklar ve kredinizi isterseniz ev adresimizde veya iş adresinizde de kullanabileceksiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@