PTT haber verdi: Borçları olan kişilerin tüm banka borçlarını tek yerde toplayacak!

Hayat pahalılığının giderek arttığı şu dönemde, vatandaşlar ihtiyaçlarını ertelemeden karşılamak için bankaların ihtiyaç kredilerini tercih ediyor. Düşük maliyetler ile borçlanıp acil nakit ihtiyacını karşılamak isteyenlere PTT’den müjdeli haber geldi. Emekli vatandaşlar PTT üzerinden kullandıkları 50 bin TL ihtiyaç kredisi sayesinde diğer bankalara olan kredi borçlarını da kapatma avantajından yararlanabiliyor.

PTT İhtiyaç Kredisi Özellikleri

PTT ihtiyaç kredisi 3 ay erteleme imkanı ile müşterilere şimdi kredi çekip ödemelere 90 gün sonra başlama avantajı sunuyor. 2023 yılında borçlarını daha kolay bir şekilde kapatmak veya acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyenlere 50 bin TL’ye kadar kredi desteği sunuluyor. PTT 3 ay ertelemeli kredi kampanyası sadece emekli maaş müşterilerine veriliyor. Dolayısıyla emekli maaşını PTT’den alan kişiler, 50 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi talebinde bulunabiliyor.

Uygun ödeme seçenekleri ve düşük faiz oranları ile tahsis edilecek ihtiyaç kredisi kampanyası, 3 ay ertelemeli PTT içi birleştirme kredisi kampanyasıyla veriliyor. Diğer bankalara olan borcunu ödemekte zorlanan emekliler, bu kredi kampanyası sayesinde borçlarını zamanında ve faiz yükü altında ezilmeden kapatabiliyor. 2023 yılında emekli maaşlarına yapılan zammın ardından borçlarını ödemek için kredi çekmek isteyenlere 50 bin TL’ye kadar kredi verilmeye başlandı.

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme! Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme!

PTT Emekli Kredi Kampanyası

Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren PTT emekliye özel borç transferi de dahil olmak üzere pek çok alternatif kredi kampanyası sunuyor. PTT üzerinden 3 ay ertelemeli emekli kredisi almak için vatandaşların emekli maaşlarını bu kurumdan alması yeterli oluyor. PTT Emekli ihtiyaç kredisi kampanyasında yüzde 3.09 faiz oranları ile kredi borçları kapatılabiliyor. Başka bankalara olan kredi borçlarını ödemekte zorlanan vatandaşlara 2023 yılında borç kapatma kredileri uygun faizlerle PTT tarafından sunuluyor.