PTT hafta içi ödeme haberinin açıklaması geldi! TC kimlik ile gişelere giderek başvuru yapabilir, onay alabilirsiniz...

Ptt yapmış olduğu duyuruda, ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen tüm bireysel müşterileri için hızlı bir şekilde kredi ödemesi vereceğini açıkladı. Pazartesi ve Cuma günleri arasında nakit kredi başvurusunda bulunacak olan tüm vatandaşlar için 50000 TL'ye kadar kredi ödemesi vermektedir. Pazartesi ve cuma günleri arasında ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar PTT üzerinden başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi alabilirler, onaylanan kredileri, hesaplara yatırarak, istedikleri zaman yine kullanabilmektedirler. 

Ptt, İhtiyaç Kredisi

Ptt yapmış olduğu kredi kampanyasında ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların 18 yaşından büyük olmaları durumunda en yakın PTT şubesine giderek başvuru yapabilecekleri bir kampanya hazırladı. Ptt, resmi internet sitesi üzerinden ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılan duyuruda, kredi kullanacak olan vatandaşlar hemen aynı gün içinde işlem yapılacağı duyuruldu. 

Ptt, emekli maaşını kendi bankasından alan vatandaşlara destek kredileri vereceğini açıkladı. Emekli maaşınızı PTT üzerinden alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek, dilediğiniz zaman ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Emekli maaşını PTT üzerinden alan tüm vatandaşlara ayrıca kredi haricinde kredi ödemelerini kapatabilmeleri için de borç kapatma kredileri PTT ve aktif Bank arasında verilen bu kredi kampanyası ile birlikte yapabilmektedir. 

Citroen Ami 2023 Şubat Ayında Kaç TL Oldu? Citroen Ami Özellikleriyle İlgi Odağı Oldu! Citroen Ami 2023 Şubat Ayında Kaç TL Oldu? Citroen Ami Özellikleriyle İlgi Odağı Oldu!

Ptt, ihtiyaç kredisi başvurusu, cep telefonları üzerinden SMS atılarak da kolay bir şekilde yapılan bir kampanya olarak bilinmektedir. Sms ile başvuru yapmak istiyorsanız, 30 50 numarasına PTT yazıp boşluk bırakıp kendi kimlik numaranızı yazmanız ve göndermeniz yeterli olacaktır. Ptt, SMS kredisiyle başvurularını gerçekleştiren kişilere SMS atmaları durumunda ücretli bir mesaj alacaklardır.