PTT hesaplarına 4000 TL ödeme yatıyor! 18 Yaş Üzerinde Olan herkes Alabilecek...

Ptt üzerinden yapılan yeni duyuruda, 4000 TL ve üzerinde ödeme almak isteyen vatandaşların 18 yaş üzerinde olması durumunda hızlı bir şekilde sonuç olabileceği haberi geldi. Ptt üzerinden 4000 TL ve üzerinde ödeme almak isteyen vatandaşlar için başlatılan bu kampanyalar da 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli olacak şekilde sizlere hızlı bir şekilde kredi imkanı sağlanmaktadır. Ptt ve aktif Bank arasında başlatılan bu kampanyada özellikle banka kredi puanı düşük olan ve daha önce bankalardan kredi alamayan vatandaşlar, 4000 TL için başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda, şubelere gitmeden de adreslerinde kredi kullanabilmektedirler. 

Ptt, İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

Ptt üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, şartlara uygun olmaları durumunda 4000 TL'ye kadar hızlı bir şekilde kredi kampanyasına katılabiliyor. Ptt, resmi internet sitesi üzerinden de yapılan duyuru sonrasında başvuru yapacak olan kişiler cep telefonları üzerinden SMS atarak, 4000 TL ve üzerinde ödeme alabiliyor. 4000 TL ve 50000 tl arasında kullanacağınız kredilerde 36 ay vadeli olarak sizlere ödeme tablosu hazırlanırken, ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin özellikle emekli olmaları durumunda maaş müşterisi olması istenmektedir. Emekli maaş müşterileri 4000 TL ile 50000 TL arasında kullanacakları ihtiyaç kredilerinde şartlar dahilinde istedikleri zaman başvurularını gerçekleştirebilmektedirler. 

QNB şifreniz varsa, başvuru yaparak 70000 TL ödeme verilecek! Bankaya gitmenize de gerek kalmayacak QNB şifreniz varsa, başvuru yaparak 70000 TL ödeme verilecek! Bankaya gitmenize de gerek kalmayacak

Ptt, ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar cep telefonlarından mesaj kısmına girerek PTT yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını da yazarak bu mesajı: Aktif Bank SMS Kredi, servis numarası olan 30 50 numarasına göndermesi yeterli olacaktır. Ptt, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için 90 gün ertelemeli ve 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyası SMS ile alınacak değerlendirme Genel Müdürlük tarafından yapılarak sonucu sizlere kısa mesaj ile bildirilecektir.