PTT ihtiyaç kredisi veriyor! Diğer bankalara göre anında onay alınıyor. PTT ihtiyaç kredisi kampanyasına nasıl katılırsınız başvurular ve hesaplamalar haberinizde...

Paraya ihtiyacın son zamanlarda bankalar tarafından giderilmek istenmektedir. Bankalar yapmış oldukları kampanyalarda Kredi kullanacak olan vatandaşlara kredi puanına göre işlem yaptığı için herkesin kredi onayı alacağını söyleyemiyoruz. PTT aktif Bank ile yapmış olduğu anlaşmada özellikle kredi puanı düşük olan vatandaşlara hemen onay vereceğini resmi olarak açıkladı. 

PTT sadece bireysel müşteriler için başlatmış olduğu Bu kampanyada 18 yaşından büyük olan vatandaşları Kredi imkanı sunmaktadır. PTT sigortalı olarak çalışan vatandaşlar ile birlikte emekli olan kişilere vermiş olduğu bu kredilerde banka kredi puanı düşük olsa bile hemen onay vermektedir. PTT ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak 36 ay vadeli onay alacak olan vatandaşlar 40.000 TL'ye kadar değerlendirmeye girecek ve kendi kredi notuna göre limitler belirlenecektir.

Kolay başvuru yöntemi

PTT ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlara kolay bir şekilde kredi başvuru yöntemi hazırlandı. Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak Kredi başvurusunda bulunabilecek ve aktif Bank üzerinden değerlendirme yapılarak ne kadar kredi onay aldığınızı görebileceksiniz. Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşlara şartlara uygun olması durumunda 90 gün erteleme olarak da kredi veriliyor.

Sms ile başvuru yapmak istiyorsanız cep telefonunuzu Mesaj kısmına girerek PTT yazıp boşluk bırakıp kimlik numaranızı yazarak bu mesajı PTT ve aktif bank'ın ortaklaşa açmış olduğu 30 50 numarasına göndermeniz yeterlidir. Özellikle emekli maaşını Bu banka üzerinden alan vatandaşlara sadece 40.000 TL değil 80.000 TL'ye kadar da ödeme verilmektedir.

Emekliye Müjde! Emekli Hesaplarınızı Kontrol Edin! 100.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek Emekliye Müjde! Emekli Hesaplarınızı Kontrol Edin! 100.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek

Sizin yakınınızda bulunan bir PTT şubesi varsa Kredi başvurunuzu PTT şubelerine giderek kimliğinizle birlikte yapabilecek ve aktif Bank ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurduktan sonra ne kadar kredi onayı aldığınızı görebileceksiniz.