PTT kamu bankası ile anlaştı! 50.000 TL düşük faizli kredi verecek! TC kimlik kartıyla başvuranlar almaya başladı!

PTT kamu bankası ile anlaştı! 50.000 TL düşük faizli kredi verecek! TC kimlik kartıyla başvuranlar almaya başladı! İşte başvuru koşulları…

Ekonomi 19.08.2021 - 11:36 19.08.2021 - 11:36 Volkan Arık

PTT kamu bankası ile anlaştı! 50.000 TL düşük faizli kredi verecek! TC kimlik kartıyla başvuranlar almaya başladı! Acil nakit ihtiyacı olan ve düşük faizli kredi arayan vatandaşlar için müjdeli haber geldi. PTT kredi kampanyasını duyurdu. Üstelik de kamu bankası ile yapılan anlaşma sayesinde faiz oranları hem dibe çekildi hem de çok kolay kredi sağlanıyor. Hem PTT hem de Vakıfbank şubelerinden düşük faizli kredi başvurusu yapmak mümkün. Peki ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır? İhtiyaç kredisi güncel faiz oranları ve başvuru şartları haberimizde…

Ekonomik anlamda zorlanan ve düşük faizli kredi imkanlarından yararlanmak isteyenler için PTT’den güzel haber geldi. PTT Vakıfbank iş birliği ile çok düşük faiz oranlarıyla acil nakit verecek. Düşük faizli olarak 50.000 TL kredi sağlamaya hazırlanan PTT, aynı zamanda uygun geri ödeme koşulları ile de dikkat çekiyor. PTT Vakıfbank kredi iş birliği ile sağlanan krediye ise vatandaşların ilgisi oldukça büyük. Şimdiden çok sayıda kişi başvuru işlemlerini tamamladı ve kredisini almaya başladı. Peki düşük faizli kredi başvurusu nasıl yapılır? PTT düşük faizli kredi faiz oranları ne?

ptt-kamu-bankasi-ile-anlasti-50000-tl-dusuk-faizli-kredi-verecek-tc-kimlik-kartiyla-basvuranlar-1

PTT VAKIFBANK DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

PTT ve Vakıfbank iş birliği ile sağlanan düşük faizli kredi kampanyasına başvuru işlemleri hem PTT şubelerinden hem de Vakıfbank şubelerinden yapılabiliyor. Başvuru yapmak isteyenlerin Vakıfbank online kanalları üzerinden ya da PTT şubelerine TC kimlik kartı ile giderek işlemlerini gerçekleştirmesi gerekiyor. 50.000 TL'ye kadar acil nakit ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde karşılayacağınız kampanyada Elbette bir takım başvuru şartları da bulunuyor.

ptt-kamu-bankasi-ile-anlasti-50000-tl-dusuk-faizli-kredi-verecek-tc-kimlik-kartiyla-basvuranlar-2

PTT İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURU ŞARTLARI

PTT düşük faizli ihtiyaç kredisi başvuru şartları arasında Öncelikle 18 yaşından büyük olmak ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak yer alıyor. Bankalara olan Kredi borçlarında Herhangi bir sorun yaşamamış olmak yani kredi sicili bozuk olmamak da diğer bir şart. PTT ihtiyaç kredisi başvurularında herhangi bir gelir belgesi ya da kefil istenmiyor ancak Kredi notu düşük olan vatandaşlardan böyle bir talepte bulunulabilir.

ptt-kamu-bankasi-ile-anlasti-50000-tl-dusuk-faizli-kredi-verecek-tc-kimlik-kartiyla-basvuranlar--3

İHTİYAÇ KREDİSİ GÜNCEL FAİZ ORANLARI

İhtiyaç kredisi güncel faiz oranları üzerinden kredi çekmek isteyen vatandaşlar için PTT ve VakıfBank'ın faiz oranları 0.99 ile 1.59 arasında değişiyor. Krediyi çekmek isteyen kişinin kredi notu ve aynı zamanda alacağı kredi miktarı da faiz oranlarını yakından etkiliyor. 50.000 TL'ye kadar olan kredilerde 0,99 faiz oranı uygulanırken Kredi notu düşük olan vatandaşlar da bu oran yüzde 1,59’a kadar yükselebiliyor. Aynı zamanda kredinin geri ödemesi 36 ay vadeli olarak yapılıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@