PTT Kredi Alamayanlara Söz Verdi, En Az 3000 TL ve Üzerinde Ödeme Yapılacak

PTT üzerinden son dakika duyurusu yapıldı. PTT üzerinden kredi alamayan kişilere 3000 TL ve üzerinde, en fazla 40.000 TL Nakit kredi alınacak. İşte detaylar...

Ekonomi 02.09.2021 - 20:53 02.09.2021 - 20:55 Vural Pars

PTT üzerinden son dakika duyurusu yapıldı. PTT üzerinden kredi alamayan kişilere 3000 TL ve üzerinde, en fazla 40.000 TL Nakit kredi alınacak. Uygun faiz oranları ile verilecek olan bu kredilerde banka Aktifbank olacak. Sizlerde eğer banka üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, Aktifbank’ın yapmış olduğu bu kredi kampanyasına katılarak, yeni kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Banka özellikle kredi notu düşük olan kişilere, hemen onay verecek ve bu verilen onay sonrasında kredi imkanı tanıyacak. İş yerinde çalışan, emekli olan ve kredi almak isteyenler, PTT üzerinden destek verilecek olan Aktifbank n-kolay kredi kampanyasına katılabilecekler.

PTT Aktifbank Kredisi Şartları Nedir? Nasıl Başvuru Yapılır?

Aktifbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenler, Bankanın belirlediği şartlara uygun olması zorunda. Banka kredi notu düşük olan kişilere de kredi imkanı tanıyor. Kredi notu düşük olan kişiler, bu bankadan 40.000 TL 36 ay vadeli alabileceksiniz. Bankanın tek istediği şart, icralık ve avukatlık bir durum olmamasıdır. (Bankalardan dolayı) İhtiyaç kredisi kullanmak isteyenler, bu şartlara uygunsa PTT Aktifbank kredisine başvuru yapabilirler.

Bunun için cep telefonunuzdan mesaj atabilirsiniz. PTT yazın boşluk bırakın ve TC KİMLİK numaranızı da yazarak 3050 numarasına mesaj atın. Mesaj atılan cep telefonuna hemen kredi sonucu gelecek ve sonucuna göre kredi işlemleri yapılacak.

İhtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan kişiler onay alırsa, PTT şubelerine gitmeden de bu kredileri hesaplarına atabilecekler. Bunun için PTT Aktifbank personeli ev veya iş adresinize gelerek sizlere kredi kullandıracaktır.

Emekli Olan Kişilere Daha Yüksek Limitli Kredi Verilecek

Bankadan emekli olan kişiler, daha yüksek limitlerde kredi onayı alacaklar. Banka üzerinden eğer başvuru yaparak, hemen kredi kullanmak istiyorsanız emekli maaşınızı PTT üzerinden alan emeklilere banka 60.000 TL’ye kadar kredi imkanı sağlayacak.

ptt-kredi-alamayanlara-soz-verdi-en-az-3000-tl-ve-uzerinde-odeme-yapilacak1

Bu kredi limiti yüksek maaş alan kişiler için 80.000 TL’ye kadar da çıkacak. İhtiyaç kredisi kampanyasına katılan kişiler, 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli olarak bu kredileri hemen kullanabileceklerdir. Emekli olan kişiler, yüksek limitli kredileri almak istiyorlarsa, maaşlarını PTT’ye taşımalı ve maaş taşıma sonrasında ilk maaşlarını buradan almaları gerekiyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@