PTT kredi dönemi başladı! Aktifbank ile birleşti kefilsiz şartsız 25.000 TL veriyor! Kimlik kartıyla şubeden alınıyor!

PTT kredi dönemi başladı! Aktifbank ile birleşti kefilsiz şartsız 25.000 TL veriyor! Kimlik kartıyla her şubeden alabilirsiniz. Başvuru şartları ve detaylar haberimizde...

Ekonomi 03.09.2021 - 19:53 03.09.2021 - 19:54 Volkan Arık

PTT kredi dönemi başladı! Aktifbank ile birleşti kefilsiz şartsız 25.000 TL veriyor! Kimlik kartıyla her şubeden alabilirsiniz! Acil nakit paraya ihtiyacı olanlar en güvenilir ve hızlı kredi kullanmak isteyenler buraya. PTT ve Aktifbank güçlerini birleştirdi, düşük faizli hızlı kredi kampanyası başlattı. Kefilsiz, şartsız, düşük faizli kredi TC kimlik kartıyla şubelere giden herkese veriliyor. Tek şart başvuru yapmak, başka evrak, bordro ya da imza istenmiyor. İşte PTT kredi özellikleri ve detaylar…

Acil nakit ihtiyacı olan milyonlarca kişiye güzel haber PTT’den geldi. Özellikle pandemi sürecinde nakdi destek ödemeleri ile vatandaşların yüzünü güldüren PTT, şimdi de banka şubesi gibi çalışmaya hazırlanıyor. Çünkü PTT kredi dönemi başlıyor. Paraya ihtiyacı olan, düşük faizli ve avantajlı geri ödeme koşullarıyla kredi kullanmak isteyenler artık Aktifbank ve PTT iş birliği ile verilen düşük faizli kredi sayesinde nefes alacak. Peki PTT kredi başvuru şartları nasıl? PTT kredi başvurusu nasıl yapılır?

ptt-kredi-donemi-basladi-aktifbank-ile-birlesti-kefilsiz-sartsiz-25000-tl-veriyor-kimlik-kartiyl-1

DÜŞÜK FAİZLİ PTT KREDİ ÖZELLİKLERİ

Acil nakit ihtiyacı olanların düşük faizli kredi ihtiyaçlarını karşılamak üzere PTT tarafından başlatılan kredi kampanyasında faiz oranları yüzde 2.59 olarak belirlendi. 36 ay vadeli olarak verilen bireysel ihtiyaç kredisi Aktifbank desteği ile sağlanıyor. Aktifbank resmi internet sitesi üzerinden 25.000 TL üst limitli kredi başvuru formunu doldurarak başvuru işlemlerini tamamlamak mümkün. Kredi onayı başvuru sırasında eklediğiniz telefon numarasına geliyor. O nedenle kredi başvuru formunu doldururken bilgileri eksiksiz girdiğinizden emin olun. Daha güvenli başvuru yapmak için isterseniz PTT şubelerine giderek kredi danışmanları aracılığıyla da başvuru yapabilirsiniz.

ptt-kredi-donemi-basladi-aktifbank-ile-birlesti-kefilsiz-sartsiz-25000-tl-veriyor-kimlik-kartiyl-2

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

PTT kredi başvuru şartları olarak diğer bankalarda geçerli olan başvuru şartları kabul ediliyor. Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, 18 yaşından büyük olmak, düzenli gelire sahip olmak ve bankaların kara listesinde olmamak gibi şartlar başvuru sırasında kontrol ediliyor. PTT kredi başvurusu yapanlar kredileri onaylanması halinde PTT şubeleri ve ATM üzerinden kredilerini çekebiliyor. Eğer başka bankada hesabınız varsa kredinizi ücretsiz olarak bu bankalara da transfer edebilirsiniz.

ptt-kredi-donemi-basladi-aktifbank-ile-birlesti-kefilsiz-sartsiz-25000-tl-veriyor-kimlik-kartiyl-3

SMS İLE PTT KREDİ BAŞVURUSU

1000 TL ve 25.000 TL arasında verilen PTT kredisine SMS ile de başvuru yapmak mümkün. “TAKSİT boşluk TC Kimlik Numaranızı” yazarak 3050’ye kısa mesaj göndermeniz halinde kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. PTT kredi taksitlerinde üst limit 36 ay. Yani 36 aya varan vade seçenekleriyle PTT kredisi kullanmak mümkün. Ancak sizin talebiniz doğrultusunda 12 ve 24 ay vade seçenekleriyle de kredi alabilirsiniz. Kredinizin geri ödemesini gerek PTT şubelerinden gerekse Aktif bank şubelerinden yapabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@