PTT üzerinden son dakika yeni bir kampanya başladı. İşte detaylar...

Ptt kredi notu düşük olan vatandaşlar için başlatmış olduğu kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere uygun faizlerle 80000 TL nakit kredi ödemesi yapacağını açıkladı. Ptt, emekli olan vatandaşları ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşların emekli olmaları durumunda nakit kredi ödemesini, bireysel kredi olarak yapmaktadır. 

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!

Sadece tüketici kredisi olarak bireysel ihtiyaç kredisi, kullanabileceğiniz, PTT üzerinden 80000 TL'ye kadar nakit kredi kullanacak olan vatandaşların en yakın banka şubeleri üzerinden işlemleri gerçekleştirilmektedir. 

Ptt, İhtiyaç Kredisi Kampanyası Detayları

Ptt yapmış olduğu, ihtiyaç kredisi kampanyasında ocak ayı sonuna kadar düşük faizlerle kredi vermeye devam etmektedir. Ptt üzerinden kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların bireysel kredi adı altında verilecek olan bu kredilerde, emekli maaş alan vatandaşların kredi kullanabilmeleri için maaş müşterileri olmaları durumunda PTT ve aktif Bank arasında yapılan ihtiyaç kredisine katılabilmektedir. 80000 TL kredi kullanmanız durumunda 24 ay vadeli ödeme tablosu oluşturabilirsiniz. 

Belgesiz ve kefilsiz kredi almak istiyorsanız kredi notunuz düşük ise aktifbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Aktif Bank n kolay kredi başvurusu ile birlikte ihtiyaç kredisi vermektedir.

  • 80.000 TL alacağınız bu krediler de banka sadece kimliğinizi işlem yapacaktır. Kredi başvurusu yapmak istiyorsanız bankanın SMS kredi servisine kullanabilirsiniz.

SMS kredi başvurusu yapacak olan müşteriler cep telefonunun Mesaj kısmına girerek Kredi yazıp boşluk bırakıp t.c. kimlik numaralarını yazdıktan sonra 3050 numaralarına göndererek Kredi başvurusunda bulunabilirler.