PTT, Nakit İhtiyacı Olan Vatandaşlara 10,000 TL Kredi İmkanı Sunuyor

PTT, nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için başlattığı kampanya ile ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenlere kolaylık sağlıyor. Başvuruları kabul edilen vatandaşlara kredi ödemeleri aynı gün içinde gerçekleştirilmektedir. PTT ve Aktifbank iş birliğiyle hayata geçirilen İhtiyaç Kredisi kampanyası kapsamında, nakit ihtiyacı olan herkes 10,000 TL'ye kadar kredi kullanma fırsatına sahiptir.

Başvurularını PTT ve Aktif Bank üzerinden gerçekleştiren vatandaşlar, cep telefonları üzerinden SMS ile kredi başvurusu yapabilirler. 18 yaşından büyük ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan herkes, kredi başvurusu yapabilir, bankalarda icralık dosyalarının olmaması halinde hızlı bir şekilde kredi onayı alabilirler.

PTT üzerinden duyuru geldi! Emeklilere yeniden ek ödeme 80.000 TL oldu! Emeklilere ödemeler verilecek! PTT üzerinden duyuru geldi! Emeklilere yeniden ek ödeme 80.000 TL oldu! Emeklilere ödemeler verilecek!

SMS Kredi başvurusu yapmak isteyenler, "PTT" yazıp boşluk bırakarak TC kimlik numaralarını yazıp, Aktif Bank SMS numarası olan 30 50'ye mesaj göndererek nakit kredi başvurusu yapabilirler.

Emekli olanlar da PTT üzerinden kredi kullanabilirler. Emekli maaşlarını PTT'den alan vatandaşlar, emekli kredisi başvurularını yaparak onay alabilirler. Bu kredileri istedikleri zaman hesaplarına yatırabilirler. Ancak emekli kredisi almadan önce emekli maaşı PTT şubesine taşınmalıdır.