PTT nakit isteyen müşterilerine 40 bin TL ödeme veriyor. PTT üzerinden gerçekleştirilen yeni kampanya kapsamında 40 bin TL krediyi anında çekebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Nakit ihtiyacı olan müşteriler için sunulan bu kredi için geri ödemede oldukça cazip fırsatlar sizleri bekliyor. Peki nasıl başvuru yapılır? Ayrıntılar neler? Başvuru koşulları neler? Detaylar haberimizin devamında sizlerle...

PTT, resmi internet adresi üzerinden gerçekleştirilen açıklamada, özellikle ihtiyaç kredisi çekecek olan müşteriler nakit çekmek istiyorlarsa, 40 bin TL' ye kadar kredi fırsatından yararlanabilecek. 36 ay vade fırsatı ve 3 ay erteleme imkanıyla çekebileceğiniz bu kredilerde başvuru koşullarını sağlayan müşterielre ilk taksit ödemesinde 90 gün erteleme imkanı tanınıyor. 

PTT 40 Bin TL İhtiyaç Kredisi Fırsatı!

Nakit ihtiyacı olan müşteriler kredi çekmek istedikleri taktirde PTT'nin Akbank ile gerçekleştirdiği bu kredi kampanyasına katılım sağlayabilir ve kısa mesaj yoluyla da başvuru işlemlerini tamamlayabilir. Kredi kullanmak isteyen bireysel müşterilerin ihtiyaç kredisi çekebilecekleri bankaların başında yer alan PTT düzenlediği kampanyalar ile beraber özellikle banka kredi puanı düşük olan müşterilere kredi fırsatı sunmaya tüm hızıyla devam ediyor.

Başvuruda bulunmak isteyen kişiler PTT üzerinden gerçekleştirdikleri kredi kampanyası ile beraber başvuru koşullarını sağlamaları halinde kredi onayı alabilecek ve PTT'nin Akbank ile yaptığı bu kredi kampanyasına katılım sağlayarak, 36 ay vadeli ihtiyaç kredisinden anında yararlanabilecek. Sizlerde detaylı bilgiye Akbank resmi sayfasından ya da PTT üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

PTT Acil İhtiyacınıza Çözüm Olarak Muslukları Sonuna Kadar Açtı! 40.000 TL Tek Kalemde Verilecek PTT Acil İhtiyacınıza Çözüm Olarak Muslukları Sonuna Kadar Açtı! 40.000 TL Tek Kalemde Verilecek

Cep telefonunuzdan kısa mesaj atarak kredi başvurusu yapmak için, PTT yazarak boşluk bıraktıktan sonra krediyi çekecek olan kişinin T.C. kimlik numarasını yazarak 30 50 numarasına bu mesajı iletin. Ardından başvurunuz alınmış olacak ve kısa bir süre içerisinde banka tarafından sizlere olumlu ya da olumsuz geri dönüş yapılacaktır. Aynı zamanda PTT ya da Akbank müşteri hizmetlerinden, mobil bankacılık sisteminden ya da bizzat şubelerden başvuru işlemlerinizi yapabilirsiniz.

PTT üzerinden emekli maaşını alan müşteriler, 40 bin TL'ye kadar kredi çekmek istedikleri taktirde, gelir belgesiz olarak başvuruda bulunabilecek. Emekli maaşınızı PTT'ye taşıma işlemini gerçekleştirerek sizlerde gelir belgesiz 40 bin TL kredi fırsatından anında yararlanabilirsiniz. PTT üzerinden emekli maaşı ödemesi alan müşteriler başvurularına anında onay alabiliyor.