PTT nakit ödemesi haberi! PTT'den ATM'lerde ve Gişelerde Kuyrukların Sebebi Belli Oldu! Nakit Veriliyor!

Ptt yapmış olduğu son kampanya ile birlikte nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşları hem emekli kredisi, bireysel müşterilere de ihtiyaç kredisi ödemesi vereceğini açıkladı. Ptt üzerinden özellikle kredi puanı düşük olan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyalarda, PTT üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar için hemen aynı gün içinde işlem yapılarak kredi ödemeleri gerçekleştirilecek. En çok tercih edilen müşteri gruplarında olan PTT, Emekli Kredisi kampanyasına katılacak olan emekliler, 80000 TL'ye kadar kredi kullanabiliyor. 

PTT EMEKLİ KREDİSİ

Ptt, emekli kredisi kullanacak olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmek istiyorlarsa, 24 ay vadeli kredi başvurusunu, PTT şubeleri üzerinden yapabilir veya cep telefonları üzerinden SMS atarak, başvuru yapabilir. 

Ptt, emekli kredisi kullanmak istiyorsanız, öncelikli olarak banka sizlere uygun faizlerle kredi ödemesini cep telefonunuz üzerinden SMS'ini vereceğini açıkladı. 

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve banka kredi şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, 5 dakika içerisinde sonucunuzu hemen öğrenebileceğiniz bu kampanyalara katılabilirsiniz. 

2000 sonrası sigortalılar dikkat kesildi! Emeklilik için sıra geldi! 2000 sonrası sigortalılar dikkat kesildi! Emeklilik için sıra geldi!

Ptt yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı 30 50 numarasına göndermeniz durumunda PTT, Emekli Kredisi kampanyasına katılmış olursunuz. 

PTT İHTİYAÇ KREDİSİ

Banka kredi puanı düşük olan vatandaşlar için kampanya başlatan PTT, özellikle bireysel müşterilerin uzun süredir aynı işyerinde sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda kredi notu düşük olsa bile 40000 TL kredi veriyor. 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi başvurusunu banka şubeleri üzerinden kolay bir şekilde yapabilirsiniz.