Ptt üzerinden başlatılan kampanyada, bankadan nakit alacak olan vatandaşlara 36 ay vadeli kredi verilmeye devam ediyor.

Ptt üzerinden başlatılan kampanyada, bankadan nakit alacak olan vatandaşlara 36 ay vadeli kredi verilmeye devam ediyor. Ptt ve Aktif bank üzerinde yapılan anlaşmayla birlikte ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar, kredi şartlarına uygun olmaları durumunda aynı gün içinde ihtiyaç kredisi alabilmektedir. 

SGK, SSK, Bağ-Kur, EYT emeklisine tek sefere mahsus ödeme! Garanti BBVA PROMOSYONDA ÇILDIRDI SGK, SSK, Bağ-Kur, EYT emeklisine tek sefere mahsus ödeme! Garanti BBVA PROMOSYONDA ÇILDIRDI

Ptt ve aktif Bank üzerinden kredi almak isteyen kişiler, ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, 3 ay ertelemeli olarak bu işlemleri gerçekleştirebiliyor. Cep telefonunuz üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanabilir. 36 ay vadeli olarak alacağınız bu kredilerde ilk taksit ödemesinde 90 gün erteleme yapabilirsiniz. 

PTT KREDİ BAŞVURUSU

Ptt üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler cep telefonları üzerinden mesaj atabiliyor. Ptt, yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazarak bu mesaji 30 50 numarasına gönderin. 

Ptt ve Aktif Bank arasında yapılan anlaşma sonrasında kredi değerlendirilmesi yapılacak ve bayramda da ihtiyaç kredisi kullanabilmeniz için onay almanız gerekecek. Sms ile kredi onayı aldıktan sonra sizleri, banka şubesinden arayacaklar beni nerde, kredi kullanmak istediğinizi söylemeniz yeterli olacaktır. Ptt, hesabınız veya aktif Bank, hesabınız varsa, banka şubelerine gitmeden hemen işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve hesabınıza onaylanan tutarın ödemesini alabilirsiniz.