PTT Para Dağıtıyor, Son Dakika 40.000 TL Limitli Kampanya Başladı, Sadece Gişelerden Alınıyor

PTT’nin Yaptığı Yeni Anlaşma Sayesinde Vatandaşa 40 bin TL Ödeme Gerçekleştirilecek! İşte kampanya detayları ve başvuru aşamaları...

Ekonomi 26.11.2021 - 08:21 26.11.2021 - 08:21 Vural Pars

PTT’nin Yaptığı Yeni Anlaşma Sayesinde Vatandaşa 40 bin TL Ödeme Gerçekleştirilecek. Hızlı bir biçimde nakit paraya ihtiyacı olan kişilerin imdadına koşacak çok önemli bir haberimiz var. PTT ve Aktif Bank işbirliğiyle N Kolay İhtiyaç Kredisi verilmeye başlandı. Nakit ihtiyacı herkesin karşılaşabileceği durumlardan biridir. Ödemeler, faturalar, kira, aidat, mutfak ihtiyaçları, araba bakımı ve çeşitli giderleri öderken masraflar artabiliyor. Bunun sonucunda da nakit ihtiyacı gündeme geliyor. Siz de bu tarz bir durum yaşadınız ya da halen yaşıyorsanız harika bir müjdemiz var! PTT, Aktif Bank ile koşulsuz ve kefilsiz şekilde ihtiyaç kredisi vermeye başladı. Birkaç kolay adımda son derece hızlı şekilde başvuru yapabileceğiniz N Kolay İhtiyaç Kredisi ile ilgili bütün ayrıntılar yazımızda sizleri bekliyor. İşte ilgi çekici detaylar…

PTT VE AKTİF BANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL GERÇEKLEŞTİRİLİR?

N Kolay İhtiyaç Kredisi için başvuruda bulunmak adına birkaç temel ve önemli adım atmanız lazımdır. Konumunuza en yakın PTT şubesine gidin ve başvuru formunu tamamen dikkatli bir şekilde doldurun. Uygun biçimdeki faiz oranlarıyla 1.250 TL’den 30 bin TL’ye dek varan düzeyde ve otuz altı aya kadar olan vadelerle ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

1415566789342

N KOLAY KREDİ FAİZ ORANLARI NELERDİR? VADE SÜRELERİ NASIL BELİRLENMİŞTİR?

N Kolay İhtiyaç Kredisi, %2,59’luk faiz oranıyla, otuz altı aya dek varan vade ve 30 bin TL’ye kadar nakit imkanı sunarak acil nakit gereksiniminize yardımcı olmayı amaç ediniyor. Daha ayrıntılı bilgi almak adına evinize en yakın PTT şubesine gidebilirsiniz.

FAİZ ORANLARI KREDİ NOTUNA GÖRE DEĞİŞİKLİK GÖSTERİR!

Elbette N Kolay İhtiyaç Kredisi faiz oranları kredi notunuza göre değişecek demektir. Aylık faiz oranı %2,59, en yüksek kredi puanı olan kişiler için geçerli olan kredi faizidir. Kredi notunuz dahilinde size en uygun faiz oranı sayesinde yeni bir hesaplama yapmanız gerekebilir. Faiz oranı konusundaki detaylı bilgiyi başvuru zamanında kredi onaylanmadan da öğrenebilirsiniz. Eğer bu faiz oranı sizin için uygun değilse kredi alma işlemini iptal edebilirsiniz. Böylece herhangi bir anlamda zarar etmemiş olursunuz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@