PTT Sadece Emekliye Vereceğini Duyurdu, Kimlikle Alınacak

PTT sadece emekliye vereceğini duyurdu, kimlikle alınacak. PTT üzerinden yeni bir kampanya başladı. Emekli olan kişilere son dakika olarak yeni bir haber var. İşte detaylar...

Ekonomi 23.08.2021 - 08:30 23.08.2021 - 08:30 Vural Pars

PTT üzerinden son dakika olarak emekli olan kişilerin yüzünü güldürecek bir kampanya başladı. Emekliye hızlı ve anında kredi imkanı tanınacak. Bankalar üzerinden işlem yapacak olan kişilere, PTT hızlı kredi imkanı sağlayacak. PTT üzerinden kredi alacak kişilere, banka hızlı ve anında sonuç verecek. Emekli olan kişiler için yapılan bu kampanyada, maaşınızı PTT üzerinden alıyorsanız 60.000 TL'ye kadar emekli kredisi alacaksınız. Emekliye Aktifbank aracılığı ile verilecek olan bu emekli kredilerinde, 3 ay erteleme ve toplamda 36 ay vadeli olarak da sizlere kredi imkanı sunulacak. Başvuru yapacak olan emeklilere banka hemen sonuç verecek. Bankanın verdiği sonuç olumlu olursa, 5 dakikada PTT'den kredi kullanmış olacaksınız. PTT üzerinden emekli maaşı almanız durumunda bankalardan kredi notunuz düşük olsa bile onay alabileceksiniz. 

PTT Emekliye Müjde Verdi, Son Dakika Haberi Yayınlandı

PTT emekli kredisi son zamanlarda oldukça merak ediliyor. Emekliye kredi alacak olan kişilere, PTT üzerinden destek ödemesi yapılacak. Emekli maaşınızı PTT üzerinden alıyorsanız, PTT emekli kredisi kullanabilirsiniz. Maaşını PTT'den almayanlar ise maaş taşıma yapacak ve daha sonrada ilk maaşını aldıktan sonra bu bankadan kredi başvurusu yapacak. PTT emekli olan kişilere, bu kredileri sadece kimlikle verecek. PTT emekli kredisi aldığınızda, PTT üzerinden işlem yapacak olan kişiler, 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli kredilerini istedikleri zaman kullanabilecekler. PTT kredi notu düşük olan ve diğer bankalardan kredi alamayan emeklilere de bu ödemeleri yapacak.

PTT Emekli kredisi nasıl başvuru yapılır?

PTT üzerinden emekli maaşı alıyorsanız, PTT emekli kredisi için bankaya gitmenize gerek yok. PTT SMS ile de Aktifbank emekli kredisi veriyor. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek, PTT yazın boşluk bırakın ve TC KİMLİK numaranızı yazarak 3050 numarasına mesaj ile gönderin. Bu şekilde attığınız mesaj Aktifbank emekli kredisi kampanyasına başvuru imkanıdır.

ptt-sadece-emekliye-verecegini-duyurdu-kimlikle-alinacak1

Başvuru mesajı bankaya ulaştıktan sonra 5 dakika içinde sizlere sonuç gelecek ve PTT emekli kredisi kampanyasına katılmış olacaksınız. PTT üzerinden emekli kredisi kampanyasına katılacak olan kişilere banka 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli 60.000 TL'ye kadar kredi imkanı sunacaktır. Detaylı bilgileri ve güncel faiz oranlarını PTT resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@