PTT sicili bozuk olana kredi veriyor! 50.000 TL düşük faizli borç kapatma kredisi ile tüm borçlarınızdan kurtulun

PTT sicili bozuk olana kredi veriyor! 50.000 TL düşük faizli borç kapatma kredisi ile tüm borçlarınızdan kurtulun. Başvurularda koşul aranmıyor.

Ekonomi 22.08.2021 - 09:46 22.08.2021 - 09:46 Volkan Arık

PTT sicili bozuk olana kredi veriyor! 50.000 TL düşük faizli borç kapatma kredisi ile tüm borçlarınızdan kurtulun. PTT kolay kredi kampanyası ile vatandaşların diğer bankalara olan bütün borçlarını kapatmaya hazırlanıyor. Özellikle sicili bozuk ve kredi notu düşük olduğu için kredi çekemeyenler PTT'nin yeni borç kapatma kredisi sayesinde rahat bir nefes alacak ve bütün borçlarını kapatma şansı bulacak. Peki PTT borç kapatma kredisi başvurusu nasıl yapılır? PTT kredi başvuru şartları ve detaylar haberimizde…

Bankalara olan borçlarınızı kapatmak tek bir çatı altında toplamak istiyorsanız PTT kredi kampanyası ile düşük faizli kredi kullanarak anında borçlarından kurtulmak mümkün. PTT sicili bozuk olanlara kredi veriyor ve borç kapatma kredisi ile birlikte tek bir çatı altında borçlarınızı toplayarak ödemek mümkün oluyor. PTT borç kapatma kredisi 50.000 lira üst limitli olarak sağlanıyor ve herhangi bir gelir belgesi ya da bordo istemiyor. Düşük faizli olarak verilen kredinin geri ödeme koşulları da oldukça kolay. Peki kimler PTT borç kapatma kredisi alabilir? PTT borç birleştirme kredisi faiz oranları ve taksit sayısı kaç?

ptt-sicili-bozuk-olana-kredi-veriyor-50000-tl-dusuk-faizli-borc-kapatma-kredisi-ile-tum-borclari-2

PTT BORÇ KAPATMA KREDİSİ BAŞVURU KOŞULLARI

Sicili bozuk olan ya da Kredi notu düşük olan yani bankalardan kredi çekemeyen vatandaşlar için PTT düşük faizli borç kapatma kredisi başlatıyor. Şu anda birçok bankada yapılan kampanya PTT’de farklı olarak veriliyor. Çünkü PTT birleştirme kredisinden hem başka bankalara borcu olan vatandaşlar yararlanıyor hem de sicili bozuk olanlar Kredi çekebiliyor. En uygun faiz oranları ile verilen PTT borç kapatma kredisi vadeleri ise 36 aya kadar değişiyor. Ayrıca emekli vatandaşlar da diğer bankalara olan borçlarını kapatmak ve düşük faizli şekilde geri ödemek için PTT’den kredi kullanabiliyor. Çünkü PTT şu anda en düşük faiz oranlarını sağlıyor.

ptt-sicili-bozuk-olana-kredi-veriyor-50000-tl-dusuk-faizli-borc-kapatma-kredisi-ile-tum-borclari-3

PTT BORÇ KAPATMA KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

PTT sicili bozuk olanlara kredi kampanyası başladı. Başvuru işlemlerini PTT aracılığı ile hemen yapabilirsiniz. Aktif Bank ile iş birliği yapan ve bu şekilde Kredi sağlayan PTT 50.000 TL’ye kadar olan başvurularınız için herhangi bir kefil ya da bordro istemiyor. Emekli vatandaşlar için PTT'nin kredi kampanyası 100 bin TL'ye kadar çıkıyor. PTT düşük faizli kredi kampanyasında faiz oranı yüzde 2.79 olarak uygulanırken, 3 ay ödeme ertelemeli 36 aya Varan vade seçenekleri ile kredi sağlanıyor. Böylece diğer bankalara borcu olan vatandaşlar PTT’den daha uygun faizli kredi olarak borçlarını kapatma imkanı buluyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@