PTT SMS ile kredi dönemi başladı! Emekliye şubeye gitmeden 50.000 TL düşük faizli kredi veriliyor!

PTT SMS ile kredi dönemi başladı! Emekliye şubeye gitmeden 50.000 TL düşük faizli kredi veriliyor! PTT kredi başvuru şartları ve detaylar haberimizde…

Ekonomi 28.08.2021 - 12:07 28.08.2021 - 12:08 Volkan Arık

PTT SMS ile kredi dönemi başladı! Emekliye şubeye gitmeden 50.000 TL düşük faizli kredi veriliyor! Nakit sıkıntısı çeken emekliler için güzel haber PTT'den geldi. PTT kolay kredi dönemine duyururken sadece SMS ile başvuruya 50.000 TL üst limitli Kredi vereceğini açıkladı. Emekli vatandaşlara tanınan düşük faizli kredi imkanından faydalanmak için SMS göndermek yeterli. Peki PTT kolay kredi başvurusu nasıl yapılır? PTT kredi başvuru şartları neler?

PTT emeklilere özel yeni kredi kampanyasını resmi internet sitesi üzerinden duyurdu. Sadece SMS ile başvuru yaparak şubeye gitmeden PTT'den anında 50.000 TL'ye kadar kredi almak mümkün. Emekliler için özel olarak başlatılan PTT kredi kampanyası kapsamında kefil ya da şartta istenmiyor sadece başvuru yapan emeklilere anında nakit veriliyor. PTT kolay kredi başvuru koşulları ve detaylar haberimizde sizleri bekliyor…

ptt-sms-ile-kredi-donemi-basladi-emekliye-subeye-gitmeden-50000-tl-dusuk-faizli-kredi-veriliyor-1

PTT DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ ÖZELLİKLERİ

Acil nakit ihtiyacı olan emekliler için PTT tarafından yeni bir kredi kampanyası daha duyuruldu. Kefilsiz şartsız olarak başvuru yapabileceğiniz yeni kredi kampanyası Aktif Bank ve PTT işbirliği ile başlatıldı. 50.000 TL'ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınız için yüzde 2.39 faiz oranları ile PTT’den kredi alabilirsiniz. Bu kredi kampanyası sadece emekli maaşını PTT şubelerinden alan emekliler için geçerli. Kredi kampanyasından faydalanmak isteyen emekliler Hemen maaşlarını taşıyarak aynı zamanda promosyon imkanından da faydalanabilir.

ptt-sms-ile-kredi-donemi-basladi-emekliye-subeye-gitmeden-50000-tl-dusuk-faizli-kredi-veriliyor-2

UYGUN GERİ ÖDEME KOŞULLARI

Maddi sıkıntı çeken ya da acil nakit paraya ihtiyacı olan emekliler için PTT ve Aktif Bank işbirliği ile başlatılan PTT emekli kredisi kampanyasında geri ödemelerde oldukça uygun koşullarda yapılıyor. 3 ay ve 6 ay ödeme ertelemeli seçeneklerle sunulan Kredi kampanyasında 36 aya kadar vade imkanı veriliyor.

ptt-sms-ile-kredi-donemi-basladi-emekliye-subeye-gitmeden-50000-tl-dusuk-faizli-kredi-veriliyor-3

PTT EMEKLİ KREDİSİ BAŞVURU ŞARTLARI

Düşük faiz oranı ve uygun ödeme koşulları ile sağlanan PTT emekli kredisi başvuru koşulları da belli oldu. Emekli maaşını PTT'den alan ya da PTT ye Taşıyan tüm emekliler bu Kredi kampanyasından yararlanabiliyor. Yüzde 2.39 faiz oranı ile verilen kredi 36 ay ve 60 ay vade seçenekleri ile sunuluyor. Kredi için başvuru yapacak emeklilerin yaşının en fazla 82 olması gerekiyor.

ptt-sms-ile-kredi-donemi-basladi-emekliye-subeye-gitmeden-50000-tl-dusuk-faizli-kredi-veriliyor-4

PTT EMEKLİ KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Türkiye genelinde bulunan PTT şubelerinden tamamından başvuru yapmak mümkün. PTT emekli kredisi başvurusu için şubelere giderek kredi başvuru formunu eksiksiz doldurmanız gerekiyor. Aynı zamanda SMS ile kredi başvurusu için de cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne PTT yazarak boşluk bıraktıktan sonra T.C. kimlik numaranızı yazabilir ve 3050’ye kısa mesaj gönderebilirsiniz. Başvuru işlemlerini tamamladıktan sonra onay sürecinin sonunda kredinizin durumuna ilişkin bilgi kısa mesaj olarak cep telefonunuza gönderilecektir. Kredinizin onaylanması halinde en yakın PTT şubesinden paramızı alabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@