PTT Üzerinden Emekliye Ödeme Başladı, Başvuru Yaparak İhtiyacınız Kadar Ödeme Alın

PTT Üzerinden Emekliye Ödeme Başladı, Başvuru Yaparak İhtiyacınız Kadar Ödeme Alın. PTT emekli olan kişilere yaptığı bu ödemeleri tekrar duyurdu. İşte detayları...

Ekonomi 03.11.2021 - 19:32 03.11.2021 - 19:32 Vural Pars

Emekli olan kişilere son dakika olarak PTT üzerinden yeni bir ödeme duyurusu Haberi geldi. Bilindiği gibi PTT üzerinden emekli maaşı alan kişiler emekli maaşları üzerinden aktif banka aracılığı ile 80 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. Emekli olan kişilere verilen bu Kredi kampanyasından sadece bu bankadan emekli maaşı alan kişiler yararlanabilecek. Emekli maaşınızı PTT şubelerinden alıyorsanız istediğiniz zaman istediğiniz ihtiyacınıza göre kredi başvurusu yapabilir ve tüm bankalardaki kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatarak tek bir yere ödeme kolaylığı sağlayan emekli kredisi kullanabilirsiniz.

PTT üzerinden yapılan Bu kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler PTT şubelerine giderek veya uzaktan sms ile başvuru yaparak kredi onayı alıp almadıklarını görebilirler. Emekliler için ödeme kampanyası yapan PTT kırmızı çizgisi olarak sadece emekli maaşını PTT üzerinden alan kişilere onay vereceğini duyurdu.

PTT üzerinden kredi başvurusu nasıl yapılır?

PTT emekli kredisi oldukça kolay bir şekilde başvuru yapılan bir kredi kampanyası olmaktadır. PTT üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız maaşınız PTT üzerinden alıyorsanız size en yakın PTT şubesine giderek kimliğiniz ile birlikte PTT gişe personeli tarafından verilecek olan başvuru formunu doldurarak Kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

PTT üzerinden emekli maaşı alan kişiler Kredi notu düşük olsa bile istedikleri zaman kredi onayı alabilir onaylanan Krediyi istediği zaman kullanabilir. 80 bin TL'ye kadar kişilerin maaşlarına göre verilecek olan bu ihtiyaç kredisi emekli kredisi olarak verildiği zaman 50.000 TL'ye kadar 36 ay vade ile işlem yapılacak 50.000 TL üzerinde onay alırsanız da 24 ay vadeye kadar kredi kullanacaksınız. 

krediler34-2

PTT şubelerine gidecek zamanı olmayan kişiler aktif bank'ın sms kredi servisine başvuru yaparak oturdukları yerden de kredi onayı alıp almadıklarını görebilirler. 3050 numarasına PTT yazılı boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı da yazarak gönderin. Mesajı gönderdikten sonra sizleri değerlendirmeye alacak olan aktifbank 5 ila 10 dakika arasında Kredi sonucunu mesaj attığınız cep telefonuna gönderecek onaylı olan Kredinizi de nasıl kullanacağınız hakkında size bilgiler verecektir. PTT üzerinden emekli maaşı almıyorsanız PTT maaş taşıması sonrasında ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@