PTT üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olanlar dikkat! Banka 3 ay ertelemeli Kredi başlattı...

AKP bayraklarını görünce ağlama krizine girdi AKP bayraklarını görünce ağlama krizine girdi

PTT üzerinden nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için başlatılan yeri kampanyada 40.000 TL'ye kadar kredi kullanacak olan vatandaşların 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi ödemeleri Aktif Bank aracılığı ile birlikte vatandaşlara sunulacak. PTT resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurularda başvurularımı gerçekleştirerek nakit kredi kullanacak olan kişiler için uygun faiz oranları ile birlikte Kredi ödemeleri gerçekleştirilmektedir. PTT ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız banka şartlarına uygun olmanız durumunda 40.000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi ödemesi için Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak da başvuru yapabilirsiniz.

SMS ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsunuz PTT yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı 30 50 numarasına gönderebilirsiniz. PTT ve Aktif Bank arasında yapılan kampanyada nakit ihtiyacı olan vatandaşların uygun faiz oranları ile birlikte kullanabilecekleri bu Kredi kampanyalarında sizlere 5 dakika içerisinde sonuç verilecek onaylanan tutar hesabınıza yatırılarak hemen aynı gün içinde kullandırılacaktır.

PTT ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşların emekli olmaları durumunda ise emekli maaş hesapları üzerinden başvurularını gerçekleştireceği için emekli maaşını PTT şubelerine taşımaları istenmektedir. PTT resmi internet sitesi üzerinden ve PTT şubeleri üzerinden de emekli kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.