Garanti BBVA'dan Acil Nakit Yardımı: Faizsiz Kredi ve Taksitli Avans Fırsatı! Garanti BBVA'dan Acil Nakit Yardımı: Faizsiz Kredi ve Taksitli Avans Fırsatı!

PTT, emeklilere yönelik heyecan verici bir fırsat sunuyor! Yeni başlatılan emekli kredisi kampanyası ile 80.000 TL'ye kadar gelir belgesiz ihtiyaç kredisi imkanı sağlanıyor. Bu kampanya, Aktifbank iş birliğiyle gerçekleştiriliyor ve banka politikalarında olumlu sonuç alan emeklilere yönelik özel bir fırsat sunuyor. Detaylar haberimizde!

PTT Emekli Kredisi Detayları

PTT, emeklilere yönelik sunduğu kredi kampanyası ile dikkat çekiyor. 80.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi almak isteyenler için, 24 ay vade seçeneği sunuluyor. Bu kampanyada dikkat çeken bir diğer özellik ise, ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme imkanı sağlanmasıdır. Başvuru yapmak için en yakın PTT şubesine giderek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

PTT SMS Kredisi

PTT'nin sms kredi kampanyası için de kolay bir başvuru yöntemi bulunuyor. Eğer PTT şubelerine gitmek için vakit bulamıyorsanız, cep telefonunuzdan PTT yazıp boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı 3050 numarasına gönderebilirsiniz. Banka, hızlı bir şekilde başvurunuzun onaylanıp onaylanmadığı hakkında bilgi vererek size dönüş yapacaktır.

Başvuru ve Kullanım Kolaylığı

Bu kampanya kapsamında 80.000 TL'ye kadar kredi onayı alan herkes, başvurudan hemen sonra PTT şubelerinden onaylanan tutar kadar kredisini kullanabilir. 50.000 TL'ye kadar olan krediler için 36 ay, 50.000 TL üzeri krediler için ise 24 ay vade seçeneği sunulmaktadır. Bu sayede emekliler, ihtiyaçlarına uygun ödeme planıyla kredi kullanabilirler.