PTT ve Aktif Bank İşbirliği ile 22.000 TL Kredi Fırsatı

PTT, işbirliği yaptığı Aktif Bank aracılığıyla 22.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyasını başlattı. Bu kampanya, banka kredi puanı düşük olan vatandaşlar için oldukça cazip bir seçenek sunuyor. İhtiyaç kredisi almak isteyenler, cep telefonlarından SMS atarak kolayca başvuru yapabiliyorlar.

PTT, son dönemde ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenlerin tercih ettiği bir platform haline gelmiştir. PTT'nin sunduğu bu kampanya ile 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşlar, SMS ile başvurularını yapabilirler. Basitçe, "PTT" yazıp bir boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı 30 50 numarasına göndererek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı kredi bankası 100 bin TL borç kapatma kredisine başladı! TC kimlik ile hemen sonuç alınacak! Yapı kredi bankası 100 bin TL borç kapatma kredisine başladı! TC kimlik ile hemen sonuç alınacak!

PTT şubelerine giderek de kredi başvurusu yapmak mümkün. Başvurular, kişilerin TC kimlik numaralarının son hanesine göre sırayla işleme alınacak.

PTT ve Aktif Bank işbirliği ile sunulan ödeme seçenekleri, hızlı ve geniş kapsamlı standartlar içermektedir. Bu ihtiyaç kredisi fırsatları, vatandaşlara ekonomik sıkıntıları hafifletme konusunda önemli bir yardımcı olabilir. Pandemi dönemindeki ekonomik zorlukların ardından, bu tür fırsatlar vatandaşlar için büyük bir rahatlama sağlayabilir.

Ödeme tarihleri henüz netlik kazanmış değil, ancak bu fırsatlardan yararlanmak isteyenler için son başvuru tarihi belirli bir süre sınırlıdır. Kredi başvurularınızı hemen yaparak, bu avantajlı kredi fırsatlarından yararlanabilirsiniz.