PTT ve Özel Bir Banka Birleşti, Anında 40.000 TL'ye Kadar ve Özellikle Kredi Alamayanlara Onay Verileceği Duyuruldu

PTT ve Özel Bir Banka Birleşti, Anında 40.000 TL'ye Kadar ve Özellikle Kredi Alamayanlara Onay Verileceği Duyuruldu. PTT ve Aktifbank üzerinden yapılan bu kampanya ile birlikte, 36 ay vadeli kredi ...

Ekonomi 13.07.2021 - 12:47 13.07.2021 - 12:47 Vural Pars

Son dakika: PTT ve Özel Bir Banka Birleşti, Anında 40.000 TL'ye Kadar ve Özellikle Kredi Alamayanlara Onay Verileceği Duyuruldu. PTT ve Aktifbank üzerinden yapılan bu kampanya ile birlikte, 36 ay vadeli kredi alınacak. Detaylar belli oldu. Aktif Bank 40.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan müşterilerin uygun faiz oranları ile birlikte hemen bu kredileri alabileceklerini söyleyebiliriz. Aktif Bank üzerinden alacağınız krediler de banka sizlere uygun faiz oranları ile birlikte hızlı bir şekilde kredi imkanı sunar. Ayrıca bu banka kredi notu düşük olan kişileri de kredi vermektedir.

Aktifbank n kolay kredi kampanyası yaparak özellikle bankalardan kredi alamayan kişilere kredi imkanı sunuyor. Yalnız bu kredileri almak istediğiniz zaman yüksek faizli işlem yapacağınızı bilmeniz gerekmektedir. Banka kredi notuna göre kişilere faiz oranı uygulayan bankaların başında gelmektedir. Sizler de Aktif Bank üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız durumunda hemen vereceğimiz yöntemler ile birlikte Kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Aktif Bank 40.000 TL SMS ile kredi başvurusu nasıl yapılır?

Kredi başvurusu yapacak olan müşteriler genel olarak ilk önce sms ile ne kadar kredi alacaklarını sorgulamak istemektedirler. SMS ile kredi başvurusu yaptığınız zaman kesin onaylı kredi kullanmak istiyorsanız Aktifbank üzerinden bu işlemleri yapabilirsiniz.

Cep telefonunuz üzerinden göndermiş olduğunuz mesaj ile birlikte Aktifbank sizlere 40 bin TL'ye kadar SMS ile kredi vermektedir. Aktif Bank 40.000 TL kredi başvurusu yapılacak olan kişilerin uygun faiz oranları ile birlikte anında kredilerine kullanabileceklerini söylemek istiyoruz. Aktif Bank 40.000 TL SMS ile kredi başvurusu yaptıktan sonra banka sizlere hemen kredi sonucunu söyleyecek ve bu sonuca göre hemen onay alabileceksiniz.

Aktif Bank SMS kredi başvurusu için kredi yazın boşluk bırakın kimlik numaranızı yazarak 30 50 Numarasını gönderin. Bu mesajı gönderdikten sonra banka size kısa bir süre içerisinde değerlendirme sonucunu mesaj olarak atacaktır. Kredi onayı aldıysanız banka Genel Müdürlüğü sizleri arayacak ve ne kadar onay aldığınızı sizlere söyleyecektir. Kredi onayı alan kişilerin kredileri banka şubelerinden değil belirttikleri adreslerinden Online olarak kullanılacaktır.

Aktif Bank 40.000 TL internet üzerinden kredi başvurusu nasıl yapılır?

Aktif Bank 40 bin TL'ye kadar internet üzerinden de kredi imkanı sağlıyor. Size en müsait zamanda internet sitesine girerek buradan ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak 40 bin TL'ye kadar kredi kullanabilirsiniz. Özellikle Passolig kartınız varsa kredi onayı aldıktan sonra Passolig kartınız da birlikte bu krediye hemen hesabınıza atabiliyorsunuz.

ptt-aktifbank

Size en yakın sürede gelecek olan personel ile birlikte internet üzerinden onaylanan kredinizde kolayca kullanabilirsiniz. Kredi kullanmak için onay almanız gerekiyor. Onay aldıktan sonra sizi arayacak olan Genel müdürlükler personeline tüm bilgilerinizi vermeniz ve kredi nerede kullanacağınızı adresini vermeniz gerekmektedir. Aktif Bank personel ile size gelecek ve 36 ay vadeli olarak 40 bin TL krediye hesabınıza atacaktır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@