Emekliye PTT'den özel ödeme! 75 bin TL ödemeyi almak SMS ile başvurarak mümkün. TC kimlik numaranızı biliyorsanız telefonunuzdan hemen başvuru yapabilirsiniz. SGK emeklileri bu habere çok sevinecek...

Emekli kredisi kapsamında PTT'nin sunduğu fırsatlar dikkat çekiyor. Çünkü SMS ile telefonunuzdan başvuru yaparsanız kısa sürede 75 bin TL krediniz hazır hale gelecek. 4a, 4b, 4c fark etmeksizin nakit ödeme alabileceksiniz.

75 Bin TL Ödeme Nasıl Alınır?

Türkiye'deki emeklilere yönelik PTT'den sevindirici bir haber geldi. PTT, emekli maaşını buradan alan bireyler için cazip bir kredi kampanyası başlattı. Bu kampanya kapsamında emeklilere, uygun faiz oranlarıyla 75.000 TL'ye kadar kredi imkanı tanınıyor. Bu kampanya, PTT'nin resmi web sitesinde duyuruldu ve büyük bir ilgiyle karşılandı. Aktif Bank iş birliği ile gerçekleştirilen bu kampanyada, emeklilere 24 aylık vade seçeneği sunulmaktadır.

pttödeme-1

PTT Yaz TC Kimlik Numaranla Gönder!

Bu kredi, emeklilere hayallerini gerçeğe dönüştürme, acil paraya ihtiyaç duyanlar için yardımcı olma veya finansal planlarını yeniden yapılandırma imkanı sunuyor. Diğer yandan, PTT, kredi ya da kredi kartı borcu olan bireyler için de özel bir kısa mesajla kredi başvuru kampanyası düzenliyor. Bu başvuru süreci için emeklilerin cep telefonlarından "PTT" yazdıktan sonra TC kimlik numaralarını ekleyerek 30 50 numarasına SMS göndermeleri gerekiyor. Başvuru sonrasında, kredi durumlarına ilişkin bilgilendirici bir mesaj alacaklar.

TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek

PTT'nin bu yeni kampanyası, emekliler için finansal olarak rahat bir nefes alma şansı olabilir. Başvurularını PTT'nin online platformu üzerinden veya SMS yoluyla yapabilirler. Emeklilik, hayallerinizi ertelemeden, finansal planlarınızı gerçekleştirme olanağını sunuyor. Bu kampanya da bu olanağı destekleyen bir adım. Ancak başvuru yapmadan ve gerekli şartları sağlamadan da bu krediye ulaşmak mümkün değil.