PTT yeni kampanya duyurusu sonrasında şube önleri doldu taştı! 40 bin TL ödeme herkes alıyor. PTT üzerinden yapılan yeni kampanyada 40.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşların kredi şartları belli oldu.

Ziraat Bankası bankamatik kartı kullanan vatandaşlara 14000 TL ödeme yapacağını resmi olarak açıkladı Ziraat Bankası bankamatik kartı kullanan vatandaşlara 14000 TL ödeme yapacağını resmi olarak açıkladı

PTT yeni kampanya duyurusu sonrasında şube önleri doldu taştı! 40 bin TL ödeme herkes alıyor. PTT üzerinden yapılan yeni kampanyada 40.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşların kredi şartları belli oldu. daha önceki yıllarda da vermiş oldukları düşük kredi limitlerinde 40.000 TL'ye kadar limit yükselten PTT aktif Bank ile anlaşma yaparak vatandaşların kredi puanı düşük olsa bile onay vereceğini açıkladı.

Bireysel müşterilerin katılabilecekleri bu Kredi kampanyalarında kredi şartlarına uygun olan herkes başvuru yapabilecek ve 18 yaşından büyük olması durumunda ihtiyaç kredisi kullanabilecek. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda sizler de başvurunuzu gerçekleştirerek hemen işlem yapabileceksiniz. 

PTT ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır? 

PTT üzerinden kredi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar Kredi şartlarına uygun olması durumunda 36 ay vadeli olarak işlem yapabilmektedir. Başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara PTT sms ile de kredi imkanı sağlayarak şubelere gelmesine gerek kalmadan işlem yapıyor.

Cep telefonunuz üzerinden atacağınız ücretli mesajı şu şekilde göndermeniz gerekmektedir. Cep telefonunuzu Mesaj kısmına girdikten sonra PTT yazın boşluk bırakın ve t.c kimlik numaranızı yazarak bir mesajı 30 50 numarasına gönderin. Gönderilen mesaj sonrasında banka sizlere hızlı bir şekilde sonuç verir ve onaylanan tutar kadar kredinin ne kadar olduğunu hemen mesajda görürsünüz.

Sms ile onay alan vatandaşlar ile birlikte PTT şubeleri üzerinden aktif Bank ihtiyaç kredisi kampanyası başvuru formunu dolduran vatandaşlar onay almaları durumunda PTT üzerinden onaylı tutarı hemen kullanabiliyor.