PTT yeni kampanyasını açıkladı! Nakit ihtiyacına çözüm 30.000 TL olarak duyuruldu!

Ekonomik sıkıntı yaşayan tüm vatandaşlara acil ihtiyaçları olmaları durumunda bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarına göz atarak en kolay, hangi banka üzerinden kredi alabileceklerini, merak etmektiler. Ptt üzerinden yapılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında ise sizlere gelir belgesiz olarak 30000 TL'ye kadar kredi imkanı sağlanacak.

Ptt, resmi internet sitesi üzerinden başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar için gerçekleştirilecek olan bu kampanyalarda, kredi ödemelerini hızlı bir şekilde hesaplarına yatırarak kullanmak isteyen tüm vatandaşlara 5 dakikada sonuç verilecek. 

PTT KREDİ BAŞVURUSU

Ptt, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız ve başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız sizlerde nakit ihtiyacınızın olması durumunda, işlemlerinizi bu bankanın SMS Kredi servisiyle birlikte PTT şubelerine gitmeden de yapabilirsiniz.

Ptt ile birlikte aktif Bank arasında yapılan anlaşma sonrasında verilecek olan bu kredilerde şartları uygun olan tüm vatandaşları hemen aynı gün içinde kredi ödemeleri yapılıyor. Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak, başvuru yapmak istiyorsanız, PTT yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesai 30 50 numarasına gönderin. 

Çiftçiler Şubat Ayında Ne Zaman Destek Ödemesi Alacak? Tarım ve Orman Bakanlığı'ndan Açıklama Geldi! Çiftçiler Şubat Ayında Ne Zaman Destek Ödemesi Alacak? Tarım ve Orman Bakanlığı'ndan Açıklama Geldi!

EMEKLİYE KREDİ

Emekli olan vatandaşlarda ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorlarsa, emekli maaşlarını PTT üzerinden almaları durumunda sadece 30000 TL değil, 24 ay vadeli 80000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi alabiliyor. Emekli maaşınızı bankalara taşıdıktan sonra ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabilir ve diğer bankalardaki olan borçlarınızı kapatarak da PTT üzerinden kredi alabilirsiniz.