PTT emekli promosyonunda limitleri artırdı. Emekliler yeni yılda çok daha fazla promosyon ödemesi alacak. Başvuru yapanlara özel Aktifbank ile anlaşmalı ödemeniz hesabınıza yatırılıyor. PTT güncel emekliye ödenen promosyon tutarları...

PTT'nin yeni emekli promosyonu kampanyasında önemli detaylar paylaşıldı. Öyle ki geçtiğimiz yıl 750 TL promosyon ödeyen PTT, güncelleme yaptı. Çünkü bu miktarın bankalara nazaran daha düşük kaldığı anlaşılıyordu. Emekli promosyonuna gelen zam sonrasında talep de arttı. Eğer 3 yıl boyunca emekli maaşınızı PTT'den alacaksanız önemli bir sürpriz sizleri bekliyor.

PTT 3600 TL Ödeyecek!

PTT'ye başvuruda bulunan vatandaşlar, emekli maaşlarını 3 yıl boyunca PTT üzerinden alma taahhütleri vermeleri durumunda promosyon ödemesi almaya hak kazanacak. Toplamda 3600 TL'lik ödeme yapılacak. Öte yandan PTT aracılığı ile sizler de ödemelere dair güncel bilgiler elde etmek isterseniz resmi internet sitesini kullanabilirsiniz. Öte yandan PTT şubelerine giderek gerekli başvuruları gerçekleştirmek veya SMS ile bunu sağlamak da sizin elinizde.

Aktifbank ile Anlaşmalı Olacak

PTT'nin Aktifbank ile ortak hareket ettiği ve emekli promosyonlarını ona göre vereceği öğrenildi. Gelen bu haber sonrasında kampanyanın hangi tarihte son bulacağı merak edildi. Kampanyanın 4 Ocak 2023 tarihinde başladığı bilgisini iletelim. Ancak kampanyanın son bulacağı tarihle ilgili net bir açıklama yer almıyor. 3600 TL'lik ödemeyi kısa süre içerisinde hesabınızda görmek isterseniz başvuru sağlamanız yeterli olacaktır.

Evde Bakım Maaşı Ödemeleri Hesaplara Yatırıldı: Engelli Bireyler ve Ailelerine Destek Devam Ediyor Evde Bakım Maaşı Ödemeleri Hesaplara Yatırıldı: Engelli Bireyler ve Ailelerine Destek Devam Ediyor